» دندانپزشکی » بهترین کتب آزمون رزیدنتی دندانپزشکی (ماهان)
کتب آزمون رزیدنتی دندانپزشکی (ماهان)
دندانپزشکی

بهترین کتب آزمون رزیدنتی دندانپزشکی (ماهان)

تیر 2, 1403 50116

برای اینکه در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی به موفقیت برسید، نیازمند مطالعۀ پکیجی کامل و جامع هستید. اما چطور می‌توان بهترین پکیج را جهت مطالعۀ آزمون رزیدنتی دندانپزشکی انتخاب نمود؟ در این مقاله، معیارهای مهم انتخاب بهترین منابع را بررسی خواهیم کرد. در صورتی که بهترین منبع را انتخاب کنید، از مطالعۀ دیگ منابع متفرقه بی‌نیاز خواهید شد.

زمانی می‌توان بهترین و کامل‌ترین پکیج منبع قبولی در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی را انتخاب نمود که با خواندن و مطالعۀ آن پکیج، از مطالعۀ دیگر پکیج‌ها و منابع رزیدنتی دندانپزشکی موجود در بازار بی‌نیاز شوید. داوطلبینی که در انتخاب بهترین منبع و پکیج آزمون رزیدنتی دقت لازمه را داشته باشند، قبولی و دستیابی به نتیجۀ مطلوب ایشان در آزمون رزیدنتی در کمتر از یکسال قطعی خواهد شد.

با بررسی و دریافت نظرات داوطلبین موفق در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی که نتیجۀ مطلوبشان را کسب نموده‌اند، در یافتیم که این افراد، در انتخاب بهترین و کامل‌ترین منبع آزمون، وسواس قابل ملاحظه‌ای به خرج داده‌اند. لذا در نهایت با انتخاب بهترین و مفیدترین منبع، قبولی خود را در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی آسان نموده‌اند.

چه زمانی نیازمند بهترین و کامل‌ترین منبع برای رزیدنتی دندانپزشکی هستیم؟

نیاز به کامل‌ترین و بهترین منبع برای آزمون رزیدنتی دندانپزشکی زمانی احساس می‌شود که در نظر داشته باشید تا با تلاش و پشتکارتان، بهترین نتیجه را در آزمون یعنی کسب رتبۀ خوب و مطلوبتان را دست یابید. با در نظر داشتن اینکه زمان زیادی تا آزمون باقی نمانده است و باید از همین فرصت باقی‌مانده، بهترین استفاده نمایید، انتخاب بهترین منبع رزیدنتی دندانپزشکی، می‌تواند شما را در مسیر حاضر یاری نماید.

بخوانید  ارتودنسی متحرک چیست؟

بهترین و کامل‌ترین منبع آزمون رزیدنتی کدام است؟

موسسات و انتشارات مختلف، همگی دارای پکیج‌های متنوع جهت قبولی در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی می‌باشند. هر کدام تقریباً در ظاهر پکیج و منابع خود را به صورت یکسان عرضه کرده‌اند، ولی محتویات تمامی پکیج‌های موجود در آزمون رزیدنتی و منابعی که موسسات و انتشارات ارائه کرده‌اند، بسیار متفاوت می‌باشد و در جزئیات منابع و پکیج‌های موجود در بازار تفاوت‌های بسیاری وجود دارد. عملاً داوطلبان آزمون رزیدنتی دندانپزشکی فرصت بررسی و مطالعه‌ی تمامی پکیج های موجود در بازار را نخواهند داشت؛ پس چگونه می‌توان کامل‌ترین و بهترین منبع برای آزمون رزیدنتی دندانپزشکی را انتخاب نمود؟ ما سعی کرده‌ایم شما داوطلب عزیز را در این فرصت اندک جهت قبولی راحت در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی راهنمایی کنیم تا بتوانید کامل‌ترین و بهترین منبع موجود در بازار برای قبولی در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی را به سادگی انتخاب نمائید.

منابع آزمون رزیدنتی دندانپزشکی - تصویر 2

سه موسسۀ فعال در حوزۀ رزیدنتی و دستیاری دندانپزشکی درر حال فعالیت هستند که ضمن بررسی آن‌ها به صورت دقیق، مزایا و معایب هر کدام را بر می‌شماریم.

  • موسسه‌ی دندانپزشکی ماهان
  • موسسه‌ی دندانپزشکی پارسه
  • موسسه دندانپزشکی آوید

میاان این موسسات بازار رزیدنتی دندانپزشکی، موسسه‌ی پارسه و موسسه‌ی ماهان سابقه‌ی بیش از ۸ سال فعالیت در حوزه‌ی آزمون رزیدنتی دندانپزشکی را داشته‌اند و در این مدت طولانی هر ساله در ارائه پکیج‌ها و منابع خود تغییر و تحولاتی را اعمال نموده‌اند. به عنوان مثال پکیج‌ها و منابع موسسه‌ی پارسه در سال‌های بسیار قبل در اندازه‌ی برگه‌های A3 تولید و توزیع می‌شد. که داوطلبان آن زمان با اعتراضات گسترده‌ای، درخواست منابع و پکیج‌های موسسه‌ی دندانپزشکی پارسه در قطع ساده‌تر نمودند. در سال‌های بعد این موسسه برای عدم کپی داوطلبان از جزوات آن، تمامی جزوات و پکیج‌های موسسه‌‌ی دندانپزشکی پارسه را به صورت خاص منتشر نمود، تا امکان کپی‌برداری از آن نباشد. به عنوان مثال در کادرهای رنگی مطالب با فونت رنگی را منتشر نموده بودند که این کار نیز باعث شد داوطلبان آزمون رزیدنتی دندانپزشکی که به دنبال کامل‌ترین و بهترین منبع برای قبولی در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی بودند، هزینه‌ی سنگینی جهت تهیه آن متقبل گردند، به دلیل فونت‌های رنگی درآن به سختی متوجه مطالب و فهم آن‌ها می‌گردیدند.

بخوانید  نحوه کار با اتوکلاو دندانپزشکی

موسسه‌ی رزیدنتی دندانپزشکی ماهان در سال‌های اولیه منابع خود را به صورت سیاه و سفید کپی و منتشر نمود. در دو سال اول فعالیت با توجه به سابقه‌ی اندک خود، علاوه بر کیفیت پایین و سیاه و سفید بودن جزوات، گاهاً مطالب را نیز با کیفیت پائین چاپ و به مخاطبین خود عرضه می‌نمود. که در سال‌های گذشته این نقطه‌ی ضعف برطرف گردیده و تمامی پکیج‌ها و منابع موسسه‌ی دندانپزشکی ماهان به صورت رنگی و با پیشرفته‌ترین دستگاه‌های چاپ و تکثیر کشور آماده و تحویل داوطلبان آزمون رزیدنتی دندانپزشکی می‌گردد.

موسسه‌ی دندانپزشکی آوید به تازگی شروع به فعالیت نموده است. تقریباً ۶۰% اساتید موسسات ماهان و آوید نیز یکسان می‌باشند. این موسسه در کیفیت چاپ نمره‌ی قابل قبولی را کسب کرده است. ولی در انتخاب قطع و حجیم بودن جزوات و همچنین ارائه‌ی تمامی دروس و پکیج تمامی منابع مختلف خود را به دلیل آنکه به صورت دو جلدی عرضه کرده است، و حجم بالایی را انتخاب نموده و انتخاب قطع چاپ مدنظر خود نیز به صورت استاندارد نمی‌باشد، داوطلبان خود را تا حدی سردرگم و نگران نموده است. ولی در انتخاب مولفین با توجه به این که ۶۰% اساتید موسسه‌ی دندانپزشکی آوید و موسسه‌ی دندانپزشکی ماهان یکسان می‌باشد از این جهت تقریباً مشابه هم هستند. همه‌ی پکیج‌ها و منابع موسسات رزیدنتی دندانپزشکی در ظاهر یکسانند ولی درجزئیات تفاوت‌های بسیاری دارند.

بخوانید  بیرون زدن و شکستن استخوان هنگام کشیدن دندان و خطرات جدی آن

کاملترین و بهترین منبع قبولی آزمون رزیدنتی دندانپزشکی، شامل درسنامه، مرور سریع و جمع‌بندی، فیلم آموزشی، فلش‌کارت دیجیتال، برنامۀ درست و زمان‌بندی اصولی، مشاوران متخصص و دارندگان رتبه‌های تک رقمی در سال‌های گذشته، مشاوررۀ انگیزشی، آزمون‌های تک درس و آزمون‌های جامع است که این موارد مطرح شده، الزام به بررسی جامع و کامل وجود دارد. هرچه یک موسسه تعداد بیشتری از این خدمت را ارائه دهد، با احتمال بیشتری می‌تواند شما را در مراحل مختلف این مسیر یاری نماید.

برای انتخاب کامل‌ترین پکیج و بهترین منابع در راستای قبولی آزمون رزیدنتی دندانپزشکی که اصلا کار آسانی نیست، نیاز است تا پارامترهای ذکر شده را بررسی و مطالعه نمایید. ما در این مقاله تلاش نمودیم تا شما داوطلبین عزیز که زمان کمی نیز تا آزمون باقی دارید، برای انتخاب کامل‌ترین و بهترین پکیج قبولی آزمون رزیدنتی دندانپزشکی، نکات بسیار مهم و ارزشمند، جامع، کامل و در عین حال خلاصه‌واری را ارائه نماییم.

ضمن آرزوی موفقیت برای انتخاب کامل‌ترین منبع و پکیج قبولی در آزمون رزیدنتی دندانپزشکی برای شما همکار گرامی

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×