» مقالات » سوالات پرتکرار عمل زیبایی واژن
مقالات

سوالات پرتکرار عمل زیبایی واژن

بهمن 25, 1402 80678

س: تفاوت بین لابیاپلاستی و عمل زیبایی واژن چیست؟

 

پاسخ: در حالی که لابیاپلاستی یک عمل زیبایی است که اندازه و شکل لابیا را کاهش می دهد، عمل زیبایی واژن  یک روش هزینه جراحی واژن است که امکان سفت کردن واژن را فراهم می کند. به این معنی که دیواره های واژن کوچکتر و سفت تر می شوند تا واژن جوان تر به نظر برسد و می توان آن را بازسازی واژن در نظر گرفت. تفاوت اصلی این است که یکی، لابیاپلاستی، با ظاهر خارجی واژن سروکار دارد. در حالی که هزینه جراحی زیبایی واژن ظاهر داخلی را درمان می کند و یک روش طولانی تر با زمان بهبودی طولانی تر و عوارض بیشتر است. تیم ما فقط لابیاپلاستی را انجام می دهد.

 

سوالات پرتکرار عمل زیبایی واژن

س: بحث در مورد روش های لابیاپلاستی چیست؟

 

پاسخ: لابیاپلاستی اغلب به ختنه زنان تشبیه می شود که بیشتر در کشورهای آفریقایی انجام می شود، زیرا می تواند شکل و اندازه واژن را با بریدن پوست اضافی تغییر دهد. این یک تصور غلط رایج است، زیرا ختنه زنان به بریدن و/یا برداشتن کلیتوریس اشاره دارد. این جراحی زیبایی این کار را انجام نمی دهد. این جراحی می تواند رضایت جنسی را برای هر دو طرف افزایش دهد، اگرچه برای این منظور طراحی نشده است. افرادی هستند که ادعا می کنند جراحی لابیاپلاستی یک عمل ضروری نیست زیرا هیچ شرایط تهدید کننده زندگی را درمان نمی کند. این همان بحثی است که تقریباً همه انواع جراحی پلاستیک را در بر می گیرد، مردم اغلب دیدگاه های متناقضی در مورد این موضوع دارند، اما فقط باید مهم باشد که شما چه احساسی دارید و لابیاپلاستی چه کاری می تواند برای شما انجام دهد.

بخوانید  چرا دندان عصب کشی شده درد میکند ؟

 

س: آیا می توانم لابیاپلاستی انجام دهم اگر خردسال هستم؟

 

پاسخ: اگر شما خردسال هستید، می‌توان لابیاپلاستی را روی شما انجام داد، اما مهم است که برای درک عمل زیبایی واژن  و خطرات مربوط به آن به اندازه کافی بالغ باشید. همچنین باید به اندازه کافی بالغ باشید تا در صورت بروز عوارض بالقوه در موارد نادری که رخ می دهند، مقابله کنید. معمولاً، رضایت والدین یا قیم ضروری است، اگرچه این نباید رسمی باشد. اگر والدین آنها نمی دانستند که او در حال جراحی است، من یک کودک را عمل نمی کنم.

 

س: چگونه در مورد آن با والدینم صحبت کنم؟

 

پاسخ: اکثر بیماران من با نزدیک شدن به مادرشان برای بحث در مورد موضوع احساس راحتی بیشتری می کنند، با این حال شما باید با والدینی که بیشتر با او احساس راحتی می کنید صحبت کنید. بیان کنید که لابیای شما چقدر ناراحتی برای شما ایجاد می کند. ممکن است بخواهید به پزشک خانواده یا متخصص زنان خود نیز مراجعه کنید، بنابراین شما و والدینتان می توانید در مورد اینکه آیا لابیاپلاستی می تواند کمک کند یا خیر، مشاوره پزشکی دریافت کنید.

بخوانید  علائم دندان در آوردن نوزاد

 

س: چگونه بفهمم که به جراحی زیبایی لابیاپلاستی نیاز دارم؟

 

پاسخ: هیچ کس واقعاً به لابیاپلاستی "نیاز" ندارد. این یک روش انتخابی است که در صورت تمایل می توانید آن را انتخاب کنید. با این حال، اگر لابیای شما باعث ناراحتی شما می شود زیرا دائماً توسط لباس یا هنگام انجام فعالیت های فیزیکی خاص (به دلیل اصطکاک) تحریک می شوند، این روش ممکن است برای شما مناسب باشد. همچنین اگر لابیای شما از نظر زیبایی شناختی ناخوشایند است، گزینه ای است. به عنوان مثال، ممکن است متوجه شوید که وقتی لباس شنا می پوشید، «انگشت شتر» دارید. برخی از بیماران گزارش می دهند که لابیای آنها به قدری برجسته و حجیم است که به نظر می رسد آلت تناسلی دارند. با این روش می توان لابیا را کوتاه کرد تا ظاهری براق به شما بدهد.

 

قبل از لابیاپلاستی

 

آنچه باید قبل از عمل لابیاپلاستی بدانید

 

س: چگونه قبل از جراحی لابیاپلاستی آماده شوم؟

 

A: شما یک لیست کامل از دستورالعمل ها در مورد چگونگی آماده شدن برای عمل کاهش لب دریافت خواهید کرد. این دستورالعمل‌ها شامل چه داروها یا مکمل‌هایی است که باید هفته‌های قبل از جراحی از آن‌ها اجتناب کنید، مانند آسپرین، جینکو گیلوبا و خارمریم. اینها تنها برخی از داروها و مکمل هایی هستند که می توانند خطر خونریزی و کبودی را افزایش دهند. شما باید همه چیزهایی را که مصرف می کنید به من بگویید تا در مورد ایمنی آنها به شما توصیه کنم. همچنین محدودیت هایی برای نوشیدن الکل و سیگار کشیدن مشخص شده است. مطمئن شوید که آنها را دنبال کنید تا بدن خود را به اندازه کافی برای عمل خود آماده کنید. این تجربه را ایمن تر می کند و همچنین می توانید نتایج خود را زودتر ببینید!

بخوانید  انحراف فک

 

بهتر است از داشتن رابطه جنسی یا ورزش شدید شب قبل از عمل خودداری کنید.

 

لابیاپلاستی یک عمل سرپایی است. بعد از آن می توانید بدون نیاز به گذراندن شب در بیمارستان یا درمانگاه به خانه بروید. با این حال، برخی از ملاحظات وجود دارد که باید قبل از ورود به آن رعایت کنید

 

برای جراحی شما، مانند:

 

۱٫ یک ماه قبل از عمل، سیگار را ترک کنید

۲٫ حداقل یک هفته قبل از جراحی الکل ننوشید

۳٫ یک کیسه با تمام وسایل ضروری که ممکن است بعد از جراحی به آن نیاز داشته باشید، مانند پد، لباس راحت و داروهای ضد درد بسته بندی کنید.

۴٫ فردی را پیدا کنید که شما را به جراحی برساند و از آن برگردد، ممکن است پس از عمل روحیه نداشته باشید یا نتوانید رانندگی کنید، به خصوص اگر بیهوشی عمومی داشته باشید.

۵٫ هماهنگی های لازم را انجام دهید تا حداقل ۳ روز از کار خود خارج شوید

۶٫ پدهای قاعدگی یکبار مصرف و لباس زیر راحت تهیه کنید

۷٫ توجه داشته باشید و دستورالعمل های جراح خود را در مورد اقداماتی که در طول بهبودی باید انجام دهید، دنبال کنید

بخوانید  ویژگی های بالن تبلیغاتی باید به چه نکاتی توجه کنیم!

س: آیا قبل از جراحی لابیاپلاستی نیاز به انجام آزمایش وجود دارد؟

 

پاسخ: تمام زنانی که تحت عمل لابیاپلاستی قرار می‌گیرند، به آزمایش‌های اولیه خون و ادرار و همچنین آزمایش بارداری نیاز دارند. معاینه فیزیکی ناحیه تناسلی شما در طول مشاوره ضروری خواهد بود تا امکان ارزیابی نوع روشی که ممکن است به آن نیاز داشته باشید. ممکن است فکر کنید مشکل شما یک چیز است، اما وقتی شما را بررسی می کنیم، ممکن است چیز دیگری باشد. معاینه فیزیکی بهترین راه برای ارزیابی موضوع و برنامه ریزی کارآمدترین اقدام است.

 

س: جراحی لابیاپلاستی چقدر طول می کشد؟

 

پاسخ: بسته به میزان اصلاح و اصلاح لابیا که نیاز دارید، جراحی معمولاً حدود یک ساعت طول می کشد. لابیاپلاستی یک روش جراحی است که شامل تغییر شکل و اندازه لابیا مینور و/یا بزرگ و بهبود ظاهر خارجی واژن می شود. این روشی است که باید با نهایت دقت و حوصله انجام شود، جراحی می تواند از یک تا دو ساعت طول بکشد و تحت بیهوشی انجام می شود تا بیمار هرگز در طول عمل چیزی احساس نکند. اگرچه برای یک جراحی جزئی زمان زیادی به نظر می رسد، اما این زمان طول می کشد زیرا جراح مجرب و با تجربه ما همیشه سعی می کند این عمل را به بهترین شکل ممکن انجام دهد تا درد در حین بهبودی را به حداقل برساند و برای بهترین نتیجه برای بیماران تلاش کند.

بخوانید  هزینه ارتودنسی فک بالا

 

س: عمل لابیاپلاستی چگونه انجام می شود؟

 

پاسخ: لابیاپلاستی شامل کوتاه کردن لب های واژن است. بافت ناخواسته با چاقوی جراحی یا احتمالاً لیزر برداشته می شود و ممکن است لبه شل بخیه شود. این عمل جراحی پلاستیک زیبایی عمدتاً در زنانی انجام می شود که کشش بسیار قابل توجهی در بافت های تناسلی خود را تجربه کرده اند و مایلند بار دیگر واژن خود جوان و طبیعی به نظر برسد. با جراح برتر ما مشورت کنید و دریابید که آیا لابیاپلاستی بهترین روش برای شما است یا خیر.

 

س: چه کسانی کاندید عمل جراحی لابیاپلاستی هستند؟

 

پاسخ: زنانی که از نوعی هیپرتروفی واژن رنج می برند، کاندیدای خوبی برای لابیاپلاستی هستند. این را می توان به صورت شل شدن لب های کوچک، لب های کوچک بزرگ و واژن های کشیده شده به دلیل بارداری تجربه کرد. بسیاری از بیماران ما درخواست لابیاپلاستی می کنند تا اندازه لابیا مینور خود را کاهش دهند تا زندگی آنها راحت تر شود. زیرا بافت بیش از حد واژن می تواند باعث درد و ناراحتی شدید به دلیل مالش آن بر روی لباس شما شود. دلیل ثانویه برای این جراحی ظاهر زیبایی واژن آنها خواهد بود. اگر زنان احساس کنند واژن‌شان تغییر شکل داده یا طبیعی نیست، می‌توانند به شدت از خودشان انتقاد کنند و اعتماد به نفسشان آسیب ببیند. اگر لابیای شما بزرگتر از قبل است، لازم نیست احساس غیرطبیعی داشته باشید. بسیاری از زنان این بزرگ شدن نواحی خصوصی خود را به خصوص پس از زایمان تجربه کرده اند.

بخوانید  اورولوژی چیست؟ و دکتر اورولوژیست کیست؟

 

س: هزینه جراحی لابیاپلاستی چقدر است؟

 

پاسخ: روش لابیاپلاستی یا "تریم تورنتو" می تواند بین ۳۲۰۰ تا ۳۸۰۰ دلار به علاوه هزینه های تسهیلات هزینه داشته باشد. قیمت ها از جراح به جراح دیگر در کانادا متفاوت است. به طور کلی هزینه لابیاپلاستی بسته به نیاز بیماران و میزان تجربه جراحان بین ۳۰۰۰ تا ۶۰۰۰ دلار متغیر است. شما باید به دنبال تیمی باشید که بهترین خدمات، مجرب ترین و آگاه ترین جراحان و با بهترین هزینه هایی را که در تورنتو پیدا می کنید به شما ارائه دهد.

 

س: اگر فقط یک لابیا بزرگ شده باشد، جراحی لابیاپلاستی هزینه کمتری خواهد داشت؟

 

پاسخ: معمولاً پیشنهاد می کنیم برای جلوگیری از لابیا مینور نامتقارن، لابیاپلاستی را در هر دو طرف انجام دهید. کار بر روی دو طرف لابیا مینور ظاهر طبیعی و متقارن مورد نظر شما را پس از طی مراحل بهبودی به شما می دهد.

 

س: آیا می توانم در طول لابیاپلاستی خود یک پرسنل تمام زن را در اتاق عمل داشته باشم؟

 

پاسخ: بله، البته! ما می دانیم که حفظ حریم خصوصی خود در O.R برای بیماران ما چقدر مهم است. ما یک تیم کامل از تمام پرستاران و دستیاران زن برای کمک در طول جراحی داریم. می توانید مطمئن باشید که آرامش شما در نزد ما از اهمیت بالایی برخوردار است.

بخوانید  ایمپلنت دندان چیست ؟

 

س: جراحی من در کجا انجام خواهد شد؟

 

پاسخ: جراحی شما می تواند در مرکز جراحی خصوصی ما یا مرکز بهداشت سنت جوزف در غرب تورنتو برنامه ریزی شود.

 

س: چه نوع بیهوشی انجام می شود؟

 

پاسخ: بیشتر اوقات فقط بی حسی موضعی انجام می شود. در موارد بسیار نادر، در صورت کاهش لابیا ماژور، بیهوشی عمومی انجام می شود.

 

س: آیا جراحی لابیاپلاستی درد دارد؟

 

پاسخ: بیهوشی به صورت موضعی برای این روش اعمال می شود.

 

به این نوشته امتیاز بدهید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×