» ویژه خبری » اقتصاد » سوزن الکترولیز طلایی و نقره ای : خرید و قیمت
سوزن الکترولیز طلایی و نقره ای
اقتصاد

سوزن الکترولیز طلایی و نقره ای : خرید و قیمت

دی 30, 1402 140689

 سوزن الکترولیز

سوزن‌های الکترولیز سوزنی است شامل ساقه و بدنه که از طریق اپیدرم و درم  به فولیکول مو وارد میشود و پس از رسیدن نوک سوزن به فولیکول در درم، جریان تابش الکتریکی یا الکترومغناطیسی با ولتاژ بالا از سوزن عبور می کند تا با تخریب فولیکول مو آن را از بین ببرد. معروف ترین سوزن الکترولیز موجود در بازار ایران سوزن الکترولیز باله Ballet  می باشد که تولید کشور انگلستان است. در فروشگاه طبینو مارکت این محصول همواره موجود بوده  و برای اطلاع از قیمت و خرید سوزن الکترولیز می توانید به فروشگاه طبینو مارکت مراجعه کنید .

انواع سوزن الکترولیز

در پزشکی، سوزن های الکترولیز برای الکترولیز مو استفاده می شود.این تکنیک شامل از بین بردن دائمی موهای زائد با اعمال جریان الکتریکی کوچک به فولیکول های مو است که به طور موثر آنها را از بین می برد. انواع مختلفی از سوزن های الکترولیز در این روش استفاده می شود که هر کدام هدف خاصی را انجام می دهند. در شکل زیر انواع سوزن الکترولیز طلایی و نقره ای درج شده است. باید به این نکته اشاره کنیم که سوزن های الکتورلیز طلایی داره روکش طلایی ۲۴ عیار می باشند و سوزن های الکترولیز نقره ای دارای روکش نقره ای هستند.

بخوانید  باربری در تهران و اتوبار تهران بارسنتر برترین خدمات حمل بار و اثاثیه

    سوزن الکترولیز طلایی

سوزن الکترولیز طلایی دارای روکش طلای ۲۴ عیار می باشد و  برای مشتریانی که حساسیت بالایی به ناراحتی ناشی از الکترولیز دارند پیشنهاد می شود. هر سوزن با یک لایه طلا به اندازه  یک میکرون ضخامت پوشیده شده است. سوزن طلایی موجب می شود که لایه های سطحی حساس پوست مشتری شما دچار کبودی و درد کمتری شود.

سوزن الکترولیز طلایی دارای چهار نوع سوزن الکترونیز می باشد که عبارتند از:

  • سوزن الکترولیز K4  طلایی
  • سوزن الکترولیز K3  طلایی
  • سوزن الکترولیز F4  طلایی
  • سوزن الکترولیز F3  طلایی

سوزن الکترولیز طلایی و نقره ایسوزن الکترولیز نقره ای

 سوزن الکترولیز نقره‌ای یکی از  سوزن‌های شرکت باله برای از بین بردن موهای زائد می‌باشد. این سوزن الکترولیز می‌تواند بعد از سوزن الکترولیزطلایی بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد باشد. اما در درجه اول بهترین گزینه برای از بین بردن موهای زائد استفاده از سوزن الکترولیز طلایی می‌باشد چرا که سوزن الکترولیز نقره‌ای رسانایی کمتری در مقایسه با سوزن الکترولیز طلایی دارد. بنابراین سوزان الکترولیز طلایی بیشترین اثربخشی را در از بین بردن موهای زائد خواهد داشت. انواع سوزن های الکترولیز نقره ای عبارتند از :

بخوانید  دیتا فلو چیست؟

سوزن الکترولیز نقره ای k3

سوزن الکترولیز نقره ای k4

 تفاوت سوزن الکترولیز K با  سوزن الکترولیز F در چیست؟  

تفاوت سوزن الکترولیز K با  سوزن الکترولیز  Fدر سایز و اندازه ساقه  سوزن الکترولیز است. دو نوع ساقه F و K  وجود دارد اندازه ساقه سوزن الکترولیز K کمی نازکتر یا  کوچکتر از  سوزن الکترولیز F است. اما اندازه خود سوزن هیچ تفاوتی در این دو نوع نمی کند. در واقع، استفاده از یکی یا دیگری هیچ تفاوتی در اثربخشی از بین بردن موهای زائد ندارد.

سوزن الکترولیز k3

سوزن الکترولیز k3در دوشکل طلایی و نقره ای تولید شده است که جنس طلایی آن حساسیت و کبودی کمتری در مقایسه با نوع نقره ای ایجاد می کند. اما یکی از پر مصرف ترین سوزن های الکترولیز در ایران سوزن الکترولیز  کا ۳طلایی می باشد.

 سوزن الکترولیز k 4

سوزن الکترولیز کا ۴  یکی از سوزن‌های مناسب برای از بین بردن موهای زائد می‌باشد این سوزن معمولاً طلایی بوده و قطر ساقه آن باریکتر و یا نازک‌تر از سوزن الکترولیز کا چهار طلایی است.

 مکانیسم استفاده از سوزن الکترولیز

الکترولیز روشی است برای از بین بردن دائمی موهای زائد و فولیکول های مو با استفاده از جریان الکتریکی . در حالی که انواع مختلفی از تکنیک های ofsis وجود دارد، “سوزن الکترولیز” به طور معمول به روش “الکترولیز گالوانیکی” اشاره دارد. در الکترولیز گالوانیکی، یک سوزن ظریف و یکبار مصرف در فولیکول مو وارد می شود و ریشه مو را هدف قرار می دهد. سپس یک جریان الکتریکی کوچک از طریق سوزن وارد می شود و یک واکنش شیمیایی در فولیکول مو ایجاد می کند که ریشه مو را از بین می برد و از رشد مو در آینده جلوگیری می کند.

بخوانید  راهنمای خرید ویلا در شمال

۱-محل را آماده کنید: ناحیه ای را که می خواهید درمان کنید با یک پاک کننده ملایم تمیز کنید تا هرگونه کثیفی یا روغن از بین برود. پوست را کاملا خشک کنید.

۲-سوزن را استریل کنید: اطمینان حاصل کنید که سوزنی که استفاده می کنید تمیز و استریل شده باشد تا از هرگونه عفونت جلوگیری شود. از سوزن یکبار مصرف یا سوزنی که به درستی در اتوکلاو استریل شده است استفاده کنید.

۳-سوزن را وارد کنید: سوزن را به آرامی داخل فولیکول مو وارد کنید و مراقب باشید که پوست سوراخ نشود.آن را تا عمق ریشه مو وارد کنید.

۴-جریان الکتریکی را اعمال کنید: هنگامی که سوزن در فولیکول مو قرار گرفت، جریان الکتریکی را فعال کنید.دستورالعمل های دستگاه الکترولیز مورد استفاده خود را دنبال کنید، زیرا دستگاه های مختلف ممکن است تنظیمات یا روش های کاربردی متفاوتی داشته باشند.

۵- سوزن را برای مدت زمان توصیه شده، معمولاً چند ثانیه، در جای خود نگه دارید.این به جریان الکتریکی اجازه می دهد تا کار خود را انجام دهد و ریشه مو را خنثی کند.

۶-سوزن را بردارید. به آرامی سوزن را از فولیکول مو جدا کنید و مراقب باشید که آسیبی به پوست اطراف وارد نشود.

بخوانید  سایت نظارت دات کام مرجع علاقه مندان حوزه های مالی، بورس و بیمه

۷-روند را تکرار کنید: به فولیکول مو بعدی بروید و مراحل را تا زمانی که ناحیه مورد نظر را درمان کنید تکرار کنید. لطفاً توجه داشته باشید که الکترولیز یک روش پیچیده است و به طور کلی توصیه می شود به دنبال کمک و راهنمایی حرفه ای باشید، به ویژه برای درمان مناطق بزرگتر یا مناطق بسیار حساس.الکترولوژیست های حرفه ای در انجام الکترولیز به طور ایمن و موثر تجربه دارند. برخی پزشکان پس از  ازبین بردن موهای زائد از میکروکانولا برای جوانسازی پوست استفاده می کنند.

سوزن الکترولیز باله Ballet

سوزن الکترولیز باله  Ballet  در ایران به اشتباه سوزن الکترولیز بالت تلفظ می شود محبوب ترین  برند سوزن الکترولیز است.  باله بزرگترین فروشنده سوزن های الکترولیز در جهان است. نوک میکرو پولیش شده و سطح صاف و  اثربخشی آن در رفع موهای زائد موجب شده است که بهترین و بزرگترین تولید کننده سوزن های الکترولیز باشد. کمپانی باله بعد از تحقیقات وسیع به این نتیجه رسید که سوزن هایی با شرایط سنی و پوستی بیماران تولید کنند که پزشکان بتوانند با بررسی اولیه پوست و واکنش های الرژیک بتوانند سوزن متناسب را انتخاب کنند از این رو شرکت باله سوزن هایی با سایزهای مختلف با جنس های طلا و نقره و فولاد تولید کرد که برای شرایط مختلف مناسب باشد.  سوزن های فولادی ضد زنگ دارای قیمت مناسب و حتی ارزانی هستند.  سوزن های طلایی که عمدتا برای برای کسانی تولید شده اند که به فولاد ضد زنگ حساسیت دارند و سوزن های عایق برای راحتی بیشتر و پوسته پوسته شدن کمتر طراحی ساخته شده اند.  اندازه های تولید شده در شرکت باله اندازه ۲ تا ۶ است. سوزن های یکبار مصرف استریل باله دارای طراحی عالی با یک بدنه یک تکه با نوک گرد صاف و صیقلی است و به شما امکان می دهد بین انواع مختلف سوزن برای اندازه های مختلف مو و حساسیت های پوستی انتخاب کنید.

بخوانید  ترخیص چسب از گمرک

الکترولیز خون و تغذیه مو را در ریشه با یک جریان موضعی قطع می‌کند، در نتیجه آن را ضعیف می‌کند تا بتوان آن را از بین برد و در نهایت به طور کلی آن را از بین برد. طول جلسه درمان به طور متوسط بین ۵ تا ۳۰ دقیقه طول می کشد. تعداد جلسات مورد نیاز برای از بین بردن دائمی موها متفاوت است – درمانگر فقط می تواند یک دستورالعمل تدوین کند. جلسات هفتگی یا دو هفته‌ای معمولاً در ابتدا ضروری است، با زمان‌های بین جلسات طولانی‌تر شده و مدت جلسات کوتاه‌تر می‌شود زیرا رشد مجدد مو شروع به کند شدن می‌کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×