» زیبایی و پزشکی » صفر تا صد راهکار خوش اندامی بانوان
لیفت
زیبایی و پزشکی

صفر تا صد راهکار خوش اندامی بانوان

خرداد 27, 1403 100713

بانوان تمایل قلبی دارند که همیشه زیبا باشند یا به قولی خوب به نظر برسند. اما موضوع اینجاست که همانقدر که این خواسته اهمیت دارد، به همان میزان نیز به دست آوردن آن دشوار می باشد. هر فردی فارغ از نوع جنسیت با اندام و ژنتیک خاصی به دنیا می آید. با این حال که لایف استایل و نوع فعالیت های فرد تاثیر به سزایی بر اندام او می‌گذارد، در مورد بانوان این موضوع از حساسیت بالاتری برخوردار است. زیرا اندام آن ها تنها با سبک زندگی ناسالم، مانند خوردن فست و فود و قند زیاد تحت تاثیر قرار نمی‌گیرد، بلکه زایمان و فرزند ٱوری، به کل چهارچوب آن را تغییر می دهد. درست از زمانی که موجود کوچکی در درون آن ها شروع به رشد می کند، به علت ترشح هورمون های خاص، فیزیک و طبیعت آن ها به نحوی تغییر می کنند که زمینه را برای نمو جنین فراهم آورد. با وجود اینکه همه این مسائل دست در دست هم موهبت مادر شدن را به همراه خواهد داشت ، تغییراتی را به وجود می آورد که مطلوب شما نخواهد بود. اضافه وزن، تجمع چربی ها، افتادگی سینه ها از مواردی هستند که به طور کلی می تواند مانعی برای زیبایی اندام این جنس از افراد می باشد. بعد از اتمام دوران شیردهی، به علت اینکه سایز سینه ها به شدت کاهش پیدا می کند به نحوی که زیبایی فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. البته این موضوع تنها برای مادران صادق نیست، در بین زیباجویان، دخترانی مشاهده می شوند که به علت ژنتیک خاصی که دارند با افتادگی یا کوچک بودن سایز سینه ها دست و پنجه نرم می کنند. طبق نظر دکتر حدادی در هر صورت فارغ از اینکه در کدام گروه قرار دارید، اگر پستان های شما دچار افتادگی شده است، لیفت سینه و اگر از سایز آنها راضی نیستید جراحی پروتز سینه می تواند به خوبی پاسخگوی نیاز شما باشد. با این حال افرادی وجود دارند که از تنها یکی از متد های فوق نمی تواند آن ها را به ایده آل خود برساند، دکتر حدادی برای این دسته از افراد انجام همزمان لیفت سینه و پروتز را پیشنهاد میدهد. اما لزوم انجام این کار چیست؟ تا انتهای مقاله شما به این درک خواهید رسید که کدام روش اندامی زیبا را برای شما به ارمغان می آورد.

بخوانید  قرص فیفول برای پوست صورت

دکتر حدادی

انجام همزمان لیفت و پروتز سینه

همانطور که در ابتدا نیز به این موضوع اشاره کردیم، سینه بانوان بعد از اتمام دوران شیردهی جوانی و زیبایی همیشگی خود را نخواهد داشت. با این حال تنها علت آن زایمان و شیردهی نیست بلکه وراثت تعیین کننده این موضوع در دختران مجرد می باشد. سوالی که در اینجا مطرح می شود این می باشد که چرا انجام این دو پروسه به صورت همزمان، بهترین پیشنهادی است که پزشک به شما می دهد. در پاسخ باشد گفت، یک سینه ایده آل با فاکتورهایی اعم گردی و حجم و محل قرار گیری آن تعریف می شود. چه بسیار بانوانی که تنها سایز سینه های آن ها بزرگ است که همین عامل باعث افتادگی عضو شده است.

این موضوع هیچ زیبایی بصری برای شما ایجاد نمیکند و حتی بانوان از این فرم سینه شرم دارند. برای این دسته از افراد انجام تنها عمل ماموپلاستی کاهشی، پاسخگو نیست بلکه می بایست این اقدام با لیفت سینه مقارن شود. گروه دیگری از افراد که به تعبیه پروتز پستان نیاز دارند نیز در صورت افتادگی، می بایست به رفع آن اقدام کنند. اما چرا این موضوع اهمیت دارد؟ بعد از جایگذاری پروتز در سینه ها، پوست دچار کشیدگی می شود. سنگینی نسبی پروتز ها برای بافت های پوستی از یک طرف، و عواملی چون نیروی گرانش همگی باعث افتادگی سینه ها نیز می‌شود. البته این موضوع تنها به این مورد ختم نمی شود، بلکه افرادی که سینه های آن ها از قبل اندکی از حالت طبیعی افتاده تر باشد نیز اعمال پروت سینه به تنهایی به آن ها پیشنهاد نمی شود. زیرا خوش فرمی این عضو در حجم و جایگاه مناسب معنا پیدا خواهد کرد

بخوانید  چند وقت بعد از عمل بینی میتوان دندانپزشکی رفت ؟

میزان افتادگی در هر فرد به نحو متفاوت نمود پیدا می کند. معیار سنجش آن بر اساس قرار گیری نوک پستان می باشد. به هر میزان که نوک پستان نسبت به خط زیر سینه پایین تر باشد، فرد افتادگی های متفاوتی را تجربه می کند. این میزان حتی اگر کم باشد، بعد از اعمال پروتز و با گذشت زمان بیشتر خواهد شد. بنابراین پزشک برای اینکه نتایج حاصل از پروتز سینه تحت شعاع قرار نگیرد انجام همزمان لیفت سینه را پیشنهاد می‌دهد. شاید به این موضوع بیاندیشید که بعد از پروتز سینه اگر افتادگی رخ داد، بعدا لیفتینگ آن را انجام خواهید داد، طبق نظر بهترین جراح لیفت و پروتز سینه، این عملکرد موثر واقع نمی شود و دست پزشک برای اعمال تغییرات بسته می باشد. عدم رفع افتادگی و وجود پروتز، به مرور زمان به افتادگی های بیشتر دامن می زند، از طرفی با وجود ایمپلنت در داخل پستان، اعمال جراحی را سخت و در اغلب موارد ناممکن می سازد.

آنچه اغلب پزشکان بر آن اتفاق نظر دارند این است که در ابتدا به رفع افتادگی بپردازند و بعد در صورتی که از سایز آن راضی نبودید از پروتز ها به حجم دهی آن ها بپردازید

بخوانید  چطور یک کرم ضد آفتاب خوب انتخاب کنیم؟

منبع : سایت دکتر حدادی

www.drhaddadi.ir

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×