» سبک زندگی » فروش نایلون عریض ، نایلون گلخانه ای و کشاورزی
فروش نایلون عریض ، نایلون گلخانه ای و کشاورزی
سبک زندگی

فروش نایلون عریض ، نایلون گلخانه ای و کشاورزی

فروردین 30, 1403 180603

نایلون عریض یکی از نایلون هایی است که در صنایع مختلف کاربرد دارد. استفاده از نایلون عریض در صنعت ساختمان سازی و کشاورزی بسیار رایج است. نایلون عریض دارای ویژگی های خاصی است که موجب تمایز این نایلون با سایر نایلون ها شده است. در این مقاله می خواهیم به نایلون عریض و مشخصات و ویژگی های آن بپردازیم.

شرکت دریا پلاستیک فروش نایلون عریض را در ابعاد ، ضخامت و تعداد لایه های مختلف ارائه می نماید. مشتریان عزیز برای خرید نایلون عریض می توانند به صورت غیر حضوری از طریق سایت دریا پلاستیک اقدام نموده و انواع نایلون های مورد نیاز مجموعه ی خود را تهیه نمایند.

 

نایلون عریض چیست؟

نایلون عریض نایلونی بر پایه ی پلی اتیلن است که در رنگ های شفاف ، رنگی و مشکی می توان آن را خریداری کرد. این نایلون به دلیل پهنای زیادی که دارد به نام نایلون عریض شناخته می شود و می تواند برای مصارف مختلف به کار آید. نایلون عریض در ابعاد و اندازه های مختلف قابل تهیه است. از نایلون عریض می توان برای پوشش دهی به سطوح بزرگ زمین استفاده کرد. نایلون عریض در انواع لایه بندی مختلف قابل تهیه است. نایلون های عریض به طور کلی در دسته بندی نایلون گلخانه ای و کشاورزی و نایلون صنعتی تقسیم بندی می شوند. در ادامه به ویژگی ها و مزایای نایلون عریض می پردازیم.

بخوانید  چند نکته مهم برای  یادگیری  موسیقی که نمیدانستید!

ویژگی نایلون عریض

نایلون عریض در ضخامت های مختلف از ۳۰ تا ۳۰۰ میکرون در بازار به فروش می رسد. این نایلون ها را می توانید در انواع ۳لایه ، ۵ لایه و… تهیه نمایید و هر چه تعداد لایه های نایلون عریض بیشتر باشد ، نایلون دارای مقاومت بالاتری خواهد بود.  عرض نایلون عریض در حدود ۲ تا ۱۲ متر است. شما می توانید بر حسب استفاده ای که از نایلون عریض دارید، این نایلون ها را در تعداد لایه ، ضخامت و ابعاد مناسب تهیه کنید.

شرکت دریا پلاستیک از مراکز عرضه کننده ی انواع نایلون ها از جمله نایلون عریض است که فروش نایلون عریض را به صورت مستقیم از تولیدی و با قیمت ارزان انجام می دهد.

نایلون گلخانه ای و کشاورزی

نایلون گلخانه ای و کشاورزی یکی از انواع نایلون های عریض است که در عرض های مختلف ۲،۴،۶،۸،۱۰ و ۱۲ به تولید می رسند. البته می توان نایلون کشاورزی را به صورت سفارشی هم خریداری کرد. نایلون گلخانه ای و کشاورزی در ضخامت های مختلف ۳۰ تا ۴۰۰ میکرون می باشد. هر چه نایلون کشاورزی ضخامت بیشتری داشته باشد، نایلون مقاومت بیشتری دارد. برای تولید نایلون کشاورزی ، مراحل مختلفی طی می شود و برای ارتقاء کیفیت و عملکرد این نایلون ها از انواع افزودنی ها استفاده می شود. از انواع این افزودنی ها می توان به افزودنی UV اشاره کرد. از این ماده به منظور بالا بردن دوام و طول عمر نایلون استفاده می شود. برخی از انواع افزودنی مانند افزودنی برای شبنم نزدن و تنظیم دمای محیط برای نایلون گلخانه ای و کشاورزی استفاده می شود.

بخوانید  راهکارهای جلوگیری از رشد سایز پا

خرید نایلون عریض

نایلون عریض با کیفیت های مختلف به تولید می رسد و هر یک از تولیدکنندگان از مواد اویه ی متغیر برای تولید این نایلون ها بهره می برند به همین دلیل کیفت نایلون عریض در بازار مختلف بوده و برای خرید نایلون عریض مرغوب باید حتما به فروشندگان معتبر مراجعه کنید. دریا پلاستیک تولید نایلون عریض را با استفاده از بهترین مواد اولیه و تجهیزات مدرن انجام می دهد و به همین دلیل سطح کیفی محصولاتش بسیار بالا می باشد. این مجموعه در کنار کیفیت بالای محصولاتش ، قیمت های بسیار مناسبی را هم برای نایلون ها در نظر گرفته است. در صورت نیاز به خرید نایلون عریض به سایت دریا پلاستیک مراجعه کنید تا بتوانید خرید نایلون عریض را با بهترین کیفیت انجام دهید. نایلون عریض نایلونی با مشخصات عالی است که برای مصارف متعدد استفاده می شود و در زمان خرید نایلون عریض باید به ابعاد و مشخصات آن دقت داشته باشید.

کاربرد نایلون عریض

نایلون عریض در انواع مختلفی به تولید می رسد که دو دسته بندی کلی نایلون گلخانه ای و کشاورزی و نایلون صنعتی را تشکیل می دهد. اما برای مصارف مختلف می توان از نایلون عریض استفاده کرد. در ادامه به موارد استفاده از نایلون عریض می پردازیم:

  • برای پوشش دهی به انبار ها و سایر محیط ها
  • برای محیط ها برای جلوگیری از رطوبت آب و هوا
  • بهره گیری از نایلون عریض در بیمارستان ها
  • در حمل و نقل
  • پوشش دهی استخر ها
بخوانید  علت خستگی و کوفتگی بدن و خواب آلودگی در طول روز چیست ؟

و…

نایلون عریض

فاکتور های موثر در قیمت نایلون گلخانه ای و کشاورزی

نایلون کشاورزی با قیمت های مختلفی در بازار به فروش می رسد. وزن نایلون گلخانه ای و کشاورزی یکی از مهم ترین موارد موثر در خرید نایلون عریض می باشد. این نایلون ها به صورت رول و فله به فروش می رسند و شما می توانید به میزان دلخواه ، نایلون عریض را با مشخصات مورد نظر تهیه کنید. اما عوامل دیگری بر قیمت نایلون عریض تاثیر دارند:

  • ضخامت

ضخامت یکی از عوامل مهم در قیمت نایلون گلخانه ای و کشاورزی می باشد. نایلون های عریض در ضخامت های متنوعی به فروش می رسند که هر چه ضخامت نایلون بیشتر باشد درنتیجه قیمت آن افزایش پیدا می کند. این نایلون ها در انواع ضخامت مورد نظر مشتری به تولید می رسد.

  • تعداد لایه

تعداد لایه از موارد مهم در قیمت نایلون کشاورزی می باشد. نایلون عریض در تعداد لایه های مختلف به تولید می رسد و هر چه تعداد لایه ها بیشتر باشد ، مقاومت نایلون گلخانه ای و کشاورزی افزایش پیدا می کند و همچنین قیمت آن افزایش پیدا می کند.

  • ابعاد
بخوانید  بهترین گیاهان برای تصفیه هوا و تولید کننده اکسیژن در آپارتمان از نظر ناسا

ابعاد نایون های عریض می تواند از ۱ تا ۲۰ تر باشد. اما این نایلون ها قابلیت تولید به صورت سفارشی را دارند. مطمئنا نایلون ها هر چه بزرگ تر باشند ، قیمت بالاتری خواهد داشت بنابراین هر چه عرض نایلون عریض بیشتر باشد بر قیمت آن تاثیر خواهد گذاشت.

خرید نایلون عریض با کیفیت

شرکت دریا پلاستیک سال ها در بخش تولید و عرضۀ نایلون ها فعالیت داشته که یکی از محصولات پر فروش این مجموعه ، نایلون عریض است که در انواع مختلف به فروش می رسد. در صورتی که قصد خرید نایلون عریض با کیفیت و مرغوب با بهترین قیمت را دارید به شما پیشنهاد می کنیم به سایت دریا پلاسیک مراجعه کرده و خرید نایلون عریض را انجام دهید. این مجموعه بهترین خدمات رسانی را به شما ارائه خواهد داد. فروش نایلون عریض به صورت اینترنتی از طریق وب سایت رسمی این مجموعه انجام می گیرد و مشتریان نیازی به مراجعه ی حضوری ندارند و از طریق  اینترنتی می توانند به راحتی خرید نایلون عریض را انجام دهند.

نایلون عریض

فروش نایلون عریض با قیمت ارزان

از نایلون عریض در بخش ساختمان سازی استفاده ی زیادی می شود و نایلون عریض برای پوشش دهی به نما و برای جلوگیری از نشت سیمان به کار می رود. همچنین استفاده از نایلون گلخانه ای و کشاورزی و پرورش گلخانه ای بسیار رایج است به همین دلیل افرادی که قصد خرید نایلون عریض به صورت عمده یا جزئی را دارند، می توانند با مراجعه به سایت دریا پلاسیک با همکاران ما تماس بگیرند. به دلیل فروش بی واسطه و مستقیم نایلون کشاورزی و انواع نایلون عریض ، قیمت های بسیار مناسبی در نظر گرفته شده است و شما قادر به خرید نایلون عریض با بهترین قیمت خواهید بود.

بخوانید  چگونه آی کیو (IQ) خود را بالا ببریم؟ 12 راهکار عملی + بررسی نظرات دانشمندان

https://daryapelastic.com/

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×