» ایمپلنت » قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران چقدر است؟
ایمپلنت
ایمپلنت

قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران چقدر است؟

مرداد 21, 1402 180580

قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران جزو اساسی ترین پرسش هایی است که اغلب ساکنین این ناحیه دارند. در واقع تهران به دلیل گستردگی خود ، دارای مراکز متفاوتی برای ایمپلنت است.

هر کدام از آن ها هم قیمت های متفاوتی را برای خدمات خود دریافت می کنند. با این حال برخی از آنها هزینه هایشان نسبت به سایرین بیشتر بوده و برخی دیگر هم قیمت های جذاب تری دارند.

متاسفانه در شرق تهران، به دلیل کم بودن تراکم مراکز تخصصی، قیمت های بسیار بالاتری نسبت به مناطق دیگر اخذ می شود.

همین عامل هم باعث شده تا بسیاری از درمانجویان این ناحیه، با مشکلات بیشتری مواجه شوند. افزون بر این موارد ، بیشتر آن ها با میانگین قیمت ایمپلنت در تهران آشنایی ندارند.

همین عمل باعث می شود تا در روند تصمیم گیری های خود دچار اشتباه شوند. ما در ادامه این مقاله سعی داریم تا مروری بر روی قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران داشته و جنبه های مختلف آن را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

بخوانید  آیا می شود همه دندان ها را ایمپلنت کرد؟

از طرفی دیگر یک مرجع ایده آل برای ارائه ارزان ترین و البته مناسب ترین خدمات ایمپلنت را برای شما ذکر کرده ایم تا دیگر بابت این موضوع سردرگم نباشید.

ایمپلنت

قیمت ایمپلنت در شرق تهران

 

همان گونه که اشاره کردیم، شرق تهران تراکم کمتری از مراکز تخصصی دندانپزشکی دارد. همین عامل هم باعث شده تا عموما تفاوت قیمتی چندانی در این ناحیه وجود نداشته باشد.

به همین جهت، قیمت ایمپلنت در شرق تهران هم مانند مناطق دیگر و البته نواحی کمتر توسعه یافته تهران بود. لذا می توان گفت که قیمت ایمپلنت دندان در این بخش از پایتخت ، در محدوده ۶ الی ۳۲ میلیون تومان متغیر  است.

البته باید بدانید که فاکتور های بسیاری وجود دارد که می تواند بر روی آن تاثیر گذار باشد. برای مثال نوع برند ایمپلنت ، هزینه خدمات دندانپزشکی، درمان های جانبی و… همگی می تواند بر روی این موارد تاثیر گذار باشد.

خوشبختانه در چند سال اخیر، کلینیک دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران دکتر شفیعی بصورت کاملاً تخصصی برای امورات دندانپزشکی در شرق تهران رسالت افتتاح شده که توانسته خدمات بی نظیر و ایده آلی را در اختیار درمانجویان شرق تهران قرار دهد.

بخوانید  عوارض جانبی ایمپلنت دندان در دوران بارداری

از جمله این خدمات می توان به ارتودنسی، جراحی با لیزر، کاشت دندان، ترمیم ریشه و… اشاره کرد.

جدول هزینه ایمپلنت در شرق تهران

بسیاری از کاربران تمایل دارند تا ریز هزینه ایمپلنت در شرق تهران را بدانند. شکی نیست که در این حالت ارائه یک جدول می تواند بهترین راهکار ممکن باشد.

ما سعی کرده ایم تا در جدول هزینه ایمپلنت در شرق تهران ، تمام این موارد را خدمت شما عزیزان بیان کنیم.

در نظر داشته باشید که قیمت خرید خود ایمپلنت یا همان پایه، با کاشت آن تفاوت دارد.

برای مثال ممکن است شما در فرایند کاشت، نیازمند جراحی های جانبی مانند لیفت سینوس، پیوند استخوان و… باشید. افزون بر این موارد،  نوع روکش انتخابی و ساخت آن هم هزینه جانبی در پی دارد.

لذا قیمت خرید ایمپلنت با قیمت کاشت ایمپلنت آن تفاوت دارد.

 

نام برند هزینه (میلیون تومان) مدت ضمانت
Sic سوئیسی ۱۶٫۵۰۰٫۰۰۰ ۱۰ سال
DIO ۱۳٫۵۰۰٫۰۰۰ مادام العمر
ICX ۱۸٫۰۰۰٫۰۰۰ مادام العمر
MEGAGEN ۱۳٫۰۰۰٫۰۰۰ مادام العمر
Avest ۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ ۷ سال
Neodent ۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵ سال
اشترومن iti (SLActive) ۲۵٫۰۰۰٫۰۰۰ مادام العمر

 

همان گونه که مشاهده می کنید، کیفیت برند سازنده تاثیر مستقیمی بر روی قیمت نهایی دارد. به همین جهت است که باید در نوع برند انتخابی خودتان دقت زیادی داشته باشید.

بخوانید  ایمپلنت دندان لیزری برای چه کسانی مناسب است؟

افزون بر این موارد، بسیاری از کلینیک ها قیمت ایمپلنت را بدون روکش، هزینه کشیدن دندان قبلی، استفاده از پودر استخوان و… بیان می کنند.

به همین جهت است که به احتمال زیاد، باید هزینه های بیشتری را به نسبت این اعداد برای آن در نظر بگیرید. اما در حالت کلی می توانید با این ارقام، نسبت به خرید ایمپلنت مورد نظر خود اقدام کنید.

هزینه ایمپلنت دندان در دندانپزشکی

هزینه ایمپلنت دندان در دندانپزشکی دکتر شفیعی

همان گونه که در ابتدای متن هم اشاره کردیم، قبلاً  قیمت ایمپلنت دندان در شرق تهران، اندکی بیشتر از سایر نواحی پایتخت بود. دلیل اصلی آن هم نبود مرکز تخصصی برای این امر بود.

خوشبختانه در طی این سال ها، مرکز ایمپلنت و دندانپزشکی شبانه روزی شرق تهران دکتر شفیعی توانسته تا حد زیادی این مشکل را پوشش دهد.

در واقع این مرکز به عنوان یکی از بهترین کلینیک های تخصصی دندانپزشکی در پایتخت شناخته می شود که توانسته بخش قابل توجهی از نیاز افراد شرق تهران به خدمات با کیفیت دندانپزشکی را پوشش دهد.

این مرکز به دلیل داشتن امکانات پیشرفته و البته تیم مجرب، طیف مختلفی از خدمات را ارائه می دهد. یکی از این خدمات، ایمپلنت دندان است که با هزینه های بسیار مناسب تری نسبت به سایر مراکز ارائه می شود.

بخوانید  بهترین متخصص ایمپلنت دندان در تهران

با این وجود بخش زیادی از ساکنین نمی دانند که هزینه ایمپلنت دندان در دندانپزشکی دکتر شفیعی چقدر است. در این زمینه باید عنوان کنیم که دندانپزشکی دکتر شفیعی سعی داشته تا همواره بهینه ترین و البته مناسب ترین قیمت ها را برای مراجعین خود در نظر بگیرد. به نحوی که شروع قیمت ایمپلنت در این کلینیک، از ۸ میلیون تومان است.

البته باید به خاطر داشته باشید که نوع برند انتخابی شما و هزینه های جانبی آن می تواند تاثیر مستقیمی بر روی هزینه هایتان داشته باشد.

همین عامل باعث می شود تا قیمت کاشت دندان تا محدوده بیش از ۳۰ میلیون تومان به ازای هر واحد هم افزایش پیدا کند.

با این وجود باید خاطر نشان کنیم که باز هم قیمت های این کلینیک نسبت به سایر مراکز دندانپزشکی موجود در تهران، ایده آل تر می باشد.

این در حالی است که به دلیل وجود کادر تخصصی و تیم فنی با تجربه، تمام خدمات در بالاترین سطح کیفی ممکن ارائه می شود.

سخن آخر

این روز ها ایمپلنت دندان بیش از هر دوره دیگری طرفدار پیدا کرده است. دلیل اصلی این موضوع هم رفع کامل مشکل بی دندانی در بهترین حالت ممکن است.

بخوانید  کاشت دندان و ایمپلنت دندان طبیعی

با این حال هزینه های بالای آن باعث شده تا بخش قابل توجهی از افراد قادر به دریافت اینگونه از خدمات نباشند. چنین مشکلی در شرق تهران بیشتر خودنمایی می کرد.

اما خوشبختانه در چند سال اخیر، کلینیک دکتر شفیعی توانسته این خلاء را به طور کامل پر کند.

به نحوی که قیمت ایمپلنت در شرق تهران را به محدوده معقولی کاهش داده است. ما در این مقاله سعی کردیم تا هزینه های بی نظیر این مرکز و البته برتری آن را خدمت شما بیان کنیم.

چنانچه شما هم تمایل دارید تا از این قیمت های بی نظیر بهره مند شوید، می توانید هم اکنون به وبسایت دندانپزشکی شبانه روزی دکتر شفیعی در شرق تهران به آدرس https://www.drshafiei.com/  مراجعه کرده و از فرصت مشاوره رایگان آن ها استفاده کنید.

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×