» سلامت پوست و مو » قیمت دستگاه پلاسما جت
قیمت دستگاه پلاسما جت
سلامت پوست و مو

قیمت دستگاه پلاسما جت

مرداد 9, 1402 140484

قبل از پرداختن به قیمت دستگاه پلاسما جت، بهتر است کمی با این دستگاه آشنا شویم و ببینیم کاربرد و عملکرد آن چیست.
پلاسما جت چیست؟
پلاسما جت نوعی روش درمانی نوین برای جوان سازی پوست و رفع هر گونه عاضه پوستی از جمله لکه های پوستی، آکنه، افتادگی و … است. پلاسما جت که به تایید سازمان بهداشت جهانی نیز رسیده است، عملکردی سریع داشته و روشی عالی و غیر تهاجمی برای جایگزینی عمل های جراحی زیبایی گران قیمت است.
بهترین قیمت دستگاه پلاسما جت: https://www.alolaser.com/product-category/plasma/
اعمال جراحی زیبایی که امروزه مورد استفاده قرار می گیرند اغلب حالت تهاجمی متوسط تا شدید دارند. حتی فرایند های زیبایی که با استفاده از لیزر انجام می شوند نیز علاوه بر گران قیمت بودن، دارای عوارض هستند. تکنولوزی به کار رفته در پلاسما جت به گونه ای است که هیچ گونه خطر و آسیبی ندارد و با فرایندی بدون خونریزی و برش پوستی، می توان آن را به سادگی جایگزین اعمال جراحی و لیزر های زیبایی نمود و برای رفع مشکلاتی از قبیل چین و چروک ها، لک های پوستی ناشی از آکنه، رنگدانه های پوستی و افتادگی های پوست ایجاد شده در نقاط مختلف بدن مورد استفاده قرار داد.

بخوانید  درمان فوری شپش در یک شب

شکل ۱- پلاسما فایربولت
عملکرد دستگاه پلاسما جت چیست؟
همانگونه که ذکر شد، دستگاه پلاسما جت را می توان جاگزینی عالی و بدون کوچکترین حالت تهاجمی برای رفع مشکلات پوستی معرفی و از آن استفاده نمود. برخی از عوارض پوستی که قابل درمان با استفاده از دستگاه پلاسما جت هستند عبارتند از:
 درمان جوش، اگزما و التهابات پوستی
 کاهش سرخی صورت
 افزایش حجم لب
 رفع افتادگی پلک ها
 رفع چین و چروک های ایجاد شده در ناحیه صورت، گردن و دست ها
 کاهش لکه های قهوه ای ایجاد شده بر روی پوست بر اثر پیری و افزایش سن
 درمان هایپرکراتوسیس
 رفع شل شدگی پوست بالای ناف
 رفع شل شدگی پوست باسن
 رفع چین چروک اطراف چشم و درمان افتادگی پلک
 تحریک پوست سر برای تولید و رویش موهای جدید
 لیفت ناحیه غبغب و پاک کردن محل تاتو های قدیمی
 رفع و پاکسازی فیبروئید، زگیل و زگیل تناسلی.
 کمرنگ کردن هرگونه محل اسکار و جای جوش در بدن
 رفع انواع چین و چروک صورت از جمله خط لبخند، خط اخم و خطوط پیشانی
 رفع خال های موجود بر روی بدن
پلاسما چیست؟
از نظر فیزیکی، پلاسما حالت چهارم ماده است. درواقع پلاسما در فیزیک اینگونه تعریف می شود: هرگاه گازی در معرض یک میدان الکتریکی قوی قرار گرفته و به انداه کافی گرم شود، اتم های گازی برانگیخته شده و الکترون های خود را آزاد می کنند. اکلترون های آزاد شده با انرژی بسیار بالایی شروع به حرکت کرده و در برخورد با مولکول های گازی، الکترون های بیشتری آزاد می کنند. این فرایند موجب یونیزاسیون مولکول های قرار گرفته در معرض میدان الکتریکی شده و پلاسما ایجاد می گردد. در روش پلاسما تراپی حاصل از استفاده از دستگاه پلاسما جت، الکترون های آزااد شده، با مولکول های پوستی برخورد کرده و موجب بر اگیخته شدت الکترون های آن ها می شوند. این برانگیختگی باعث تحریک کلاژن سازی در پوست می گردد.

بخوانید  خواص روغن گلیسیرین و گلاب برای پوست صورت

عملکرد پلاسما جت به چه صورت است؟
دستگاه پلاسما جت با استفاده از روش یونیزاسیون، هوای موجود در حد فاصل سری اپلیکاتور و پوست را یونیزه کرده و در نتیجه نوعی شارژ الکترونی ایجاد می کند. این مقدار شارژ الکترونی ایجاد شده، بر روی غشاء پوست اثر گذاشته و موجب تحریک کلاژن سازی در آن ناحیه می شود.
تحریک کلاژن سازی پوست منجر به تحریک پوست برای درمان و ترمیم عوارض پوستی می گردد. فرایند یونیزاسیون و ایجاد شارژ الکترونی در نقطه تحت درمان، به صورت جرقه های کوچک قابل رویت است. عملکرد دستگاه های پلاسما جت موجود در بازار بازه های مختلفی داشته و پیشرفته ترین نوع آن ها که قابلیت درمان عوارض پوستی بیشتری دارند، بالاتر است. البته لازم به ذکر است که دستگاه های پلاسما جت دست دوم نیز در بازار در دسترس هستند.
بهترین دستگاه پلاسماجت
به هزار و صد دلیل می توان گفت مه بهترین دستگاه پلاسماجت ایران همان فایربولت است. اطلاعات بیشتر راجع به پلاسما جت فایربولت: https://www.alolaser.com/product/firebolt/
قیمت دستگاه پلاسما جت
اگر قصد خرید یکی از دستگاه های پلاسما جت ساده را دارید، می توانید با مراجعه به وبسایت alolaser.com و با بهترین قیمت و شرایط فروش بخرید. این وبسایت بهترین نتیجه را برای شما بهمراه خواهد داشت.

بخوانید  مراقبت از انواع پوست و مراقبت در برابر انواع مشکلات پوستی

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×