» ایمپلنت » قیمت کاشت دندان طبیعی چقدر است؟
قیمت کاشت دندان
ایمپلنت - سایر رسانه ها

قیمت کاشت دندان طبیعی چقدر است؟

خرداد 5, 1403 260706

هزینه کاشت دندان یا همان ایمپلنت دندان در تهران حدودا از قیمت ۵ میلیون تومان تا ۱۶ میلیون تومان است. هزینه کاشت دندان طبیعی بر اساس قیمت پایه دندان – قیمت روکش ایمپلنت و درمان های جانبی تعیین می شود.

اما هزینه کاشت ایمپلنت دندان ایرانی پایین تر است و از قیمت ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان شروع می شود که اگر بدنبال هزینه پایین تر هستید می توانید از ایمپلنت دندان ایرانی استفاده کنید.

در ادامه در مورد هزینه کاشت دندان طبیعی و ایمپلنت دندان فوری صحبت میکنیم اگر دندان از دست رفته دارید و می خواهید ایمپلنت دندان انجام دهید تا آخر این مقاله همراه ما باشید.

قیمت کاشت دندان

جدول هزینه کاشت دندان در سال ۱۴۰۱

 

هزینه کاشت دندان در تهران تفاوت زیادی با هزینه کاشت دندان در مشهد یا اصفهان ندارد. اما بطور کلی هزینه کاشت ایمپلنت دندان بر اساس مواردی مثل تعداد ایمپلنت و نوع ایمپلنت دندان تغییر میکند.

پس از مشاهده جدول ایمپلنت دندان به توضیح عوامل تاثیرگذار در هزینه کاشت ایمپلنت و ایمپلنت فوری (یکروزه) می پردازیم با ما همراه باشید ?

بخوانید  دکتر خوب برای ایمپلنت دندان

ضمانت ایمپلنت دندان ها ، ضمانت ویژه دندانپزشکی آیریک هستند که فرصت خوبی برای کاشت دندان طبیعی می باشد.

مارک ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان ضمانت
ایمپلنت کره ای Snuc ۳٫۳۹۰٫۰۰۰ تومان ندارد
ایمپلنت کره ای Sewon medix ۷٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۲ سال
ایمپلنت کره ای بایوتک Neo-biotech ۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۵ سال
ایمپلنت کره ای Biotem ۵٫۸۹۰٫۰۰۰ تومان ۵ سال
ایمپلنت کره ای Dio ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت فرانسوی Mib ۴٫۸۹۰٫۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت ایرانی ۳A ۳٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ندارد

 

جدول هزینه ایمپلنت دندان های پرطرفدار و باکیفیت

 

جدول بالایی که مشاهده کردید هزینه ایمپلنت دندان های ارزان و خوب است که کیفیت قابل قبولی در کنار قیمت مناسب دارند که شامل ایمپلنت های کره ای و سوئیسی هستند.

در ادامه جدول هزینه ایمپلنت دندان های بسیار پرطرفدار و باکیفیت را شرح می دهیم.

 

مارک ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان ضمانت
ایمپلنت سوئیسی Sic ۴٫۵۰۰٫۰۰۰ الی ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵ سال
ایمپلنت سوئیسی Ihde ۳٫۵۰۰٫۰۰۰ الی ۶٫۰۰۰٫۰۰۰ ۵ سال
ایمپلنت کره ای مگاژن ۸٫۵۰۰٫۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت سوئیسی اشترومن Neodent ۱۰٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۲۰ سال
ایمپلنت سوئیسی اشترومن
iti (SLA active)
۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت سوئیسی اشترومن

iti (titanium)

۱۴٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۲۰ سال

 

 

اما برای کاشت دندان ایمپلنت دندان های بسیار باکیفیت با طول عمر بالا وجود دارند که قیمت نسبتا بالایی دارند اما بهترین ایمپلنت دندان های موجود هستند که کارایی بسیار بالایی دارند.

در جدول پایین لیست قیمت بهترین ایمپلنت دندان های موجود را می توانید مشاهده کنید که کیفیت ساخت و طول عمر بسیار بالایی دارند.

پیشنهاد میکنیم اگر بدنبال دندان های باکیفیت و با طول عمر بالا هستید حتما این ایمپلنت دندان ها را مد نظر داشته باشید زیرا با کیفیت عالی و طول عمر زیاد می توانند بیش از ۲۰ سال بدون مشکل از آن استفاده کنید.

 

مارک ایمپلنت دندان قیمت ایمپلنت دندان ضمانت
ایمپلنت سوئیسی نئودنت

neodent acqua

۱۱٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۱۰ سال
ایمپلنت آمریکایی زیمر Zimmer ۱۲٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان مادام العمر
ایمپلنت سوئیسی اشترومن

iti (Roxalid)

۱۵٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان ۲۰ سال
ایمپلنت سوئیسی اشترومن

iti (Roxalid active )

۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان مادام العمر
ایمپلنت سوئیسی اشترومن

iti titanium (active)

۱۶٫۰۰۰٫۰۰۰ تومان مادام العمر

 

این ایمپلنت دندان ها شامل ایمپلنت سوئیسی و آمریکایی هستند که کیفیت عالی و طول عمر زیادی دارند به همین دلیل اکثرا با ضمانت مادام العمر ارائه می شوند که نشان از کیفیت بالای آنها دارد.

همانطور که گفتیم دلایلی در قیمت هر واحد ایمپلنت دندان تاثیرگذار هستند که در ادامه توضیح میدهیم.

 

عوامل تاثیرگذار در قیمت ایمپلنت دندان

 

عواملی که در قیمت ایمپلنت دندان تاثیرگذارند بیشتر درمان های جانبی ایمپلنت هستند مانند:

  • جراحی لثه
  • سینوس لیفت
  • پیوند استخوان
  • جراحی کشیدن دندان

برخی از افراد مدت زیادی است که دندان خود را از دست داده اند و به مرور زمان استخوان فک تحلیل می رود که در این حالت باید پیوند بازسازی استخوان (پودر استخوان) انجام شود و قیمت این درمان حدودا از ۲ میلیون تومان تا ۵ میلیون تومان است.

همچنین برخی از افراد به دلیل تحلیل زیاد استخوان در ناحیه دندان های خلفی دچار افت سینوس و حرکت سینوس ها می شوند.

برای بهبود این مشکل نیازمند درمان سینوس لیفت هستید که یکی از هزینه های مورد نیاز جانبی برای کاشت دندان طبیعی عمل سینوس لیفت است.

ایمپلنت دندان انواع مختلفی دارد که هرکدام شرایط و مزایای خاص خود را دارند. در ادامه به معرفی یکی از بهترین انواع ایمپلنت دندان ، ایمپلنت فوری در تهران می پردازیم.

 

ایمپلنت فوری چیست؟

ایمپلنت فوری چیست؟

 

ایمپلنت دندان فوری یکی از انواع ایمپلنت دندان است که مزایای بسیار زیادی دارد و معمولا برای کاشت دندان جلو استفاده می شود.

ایمپلنت فوری در تهران قیمت مقرون بصرفه ای دارد و برای افرادی که می خواهند به صورت سریع کاشت دندان را انجام دهند یک فرصت عالی است.

ایمپلنت فوری به ایمپلنت دندان یکروزه معروف شده است زیرا تمامی مراحل جراحی ایمپلنت دندان و کاشت پایه ایمپلنت در یک جلسه درمانی انجام می شود.

در ایمپلنت دندان فوری پس از کاشت دندان جلو، یک روکش ایمپلنت موقت برای شما نصب می شود تا زیبایی دندان های جلو و لبخند شما حفظ شود و پس از طی دوره بهبودی ۲ الی ۳ ماه می توانید روکش نهایی را نصب کنید.

 

قیمت ایمپلنت فوری در تهران

 

قیمت ایمپلنت فوری از ایمپلنت دندان معمولی بالاتر است و مزایای خاص خود را دارد که همانطور که در بالاتر گفتیم از ایمپلنت یکروزه برای کاشت دندان جلو بیشتر استفاده می شود.

 

جدول قیمت ایمپلنت فوری در سال ۱۴۰۱

 

برای یک ایمپلنت فوری ارزان و باکیفیت می توانید ایمپلنت sewonmedix را در نظر بگیرید. ایمپلنت کره ای سون مدیکس ایمپلنت دندانی باکیفیت و مرغوب است که ضمانت ۱۰ ساله دارد.

ایمپلنت فوری ارزان یکی از بهترین گزینه هایی است که می توانید برای اینکه هرچه سریعتر صاحب دندان شوید استفاده کنید و لذت کاشت دندان طبیعی را تجربه کنید.

 

 

معرفی بهترین مرکز کاشت دندان طبیعی (مرکز ایمپلنت آیریک)

معرفی بهترین مرکز کاشت دندان طبیعی (مرکز ایمپلنت آیریک)

 

مرکز ایمپلنت آیریک یکی از بهترین مراکز ایمپلنت دندان در تهران می باشد که دارای دو شعبه در خیابان شریعتی و سعادت آباد است و توسط متخصص ایمپلنت دندان دکتر صادق آقاجری با بیش از ۱۰ سال تجربه جراحی فک و ایمپلنت دندان مدیریت می شود.

به عنوان مرکزی معتبر و مجهز برای ایمپلنت دندان می توانیم دندانپزشکی آیریک را به شما معرفی کنیم تا ایمپلنت دندان ارزان و با آرامش و بدون نگرانی را تجربه کنید.

معاینه و ویزیت دکتر صادق آقاجری رایگان است و برای بهره مندی از ایمپلنت دندان قسطی – لمینت دندان قسطی به همراه معاینه رایگان به سایت کلینیک آیریک مراجعه نمائید. www.iricclinic.com

بخوانید  ایمپلنت دندان جلو

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×