• امروز : جمعه - ۴ فروردین - ۱۴۰۲
30

محاسبه زمان و سن دقیق مرگ / زمان مرگ من کی هست ؟

  • کد خبر : 1093
  • ۱۰ تیر ۱۴۰۱ - ۱۴:۲۰
محاسبه زمان و سن دقیق مرگ / زمان مرگ من کی هست ؟
تعیین و محاسبه زمان و سن مرگ در این تست به صورت تقریبی است؛ اما با نگاهی به کیفیت زندگی خود متوجه خواهیم شد که زمان مرگ ما حدودا با مرگ طبیعی چه زمانی است. سایت dandanland.com برای افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی با توجه به سوالات این تست، راهکارهایی را ارائه داده است؛ که سالیان سال دانشمندان و پزشکان آن را به افراد توصیه می کنند. خودداری از مصرف دخانیات و الکل، ورزش مداوم، کمتر کردن غذاهای گوشتی و چرب و افزایش غذاهای سالم مانند سبزیجات و میوه ها، رعایت بهداشت فردی از جمله حفظ سلامت دندان ها، نرمال کردن وزن خود، دور شدن از استرس و ... توصیه های پزشکان در افزایش طول عمر می باشد.

موضوع جالبی که شاید برای همه جالب باشد محاسبه زمان و سن مرگ است. موضوع جالب دیگری که در این موضوع وجود دارد تاثیر مسواک و بهداشت دندان و دهان در تعیین سن مرگ است. تمامی سوالات و نحوه محاسبه سن مرگ بر اساس تحقیقات دانشمندان است که زمان مرگ سلول های بدن را تخمین خواهد زد. بسیاری از افراد به دنبال پیش بینی آینده خود هستند که از جمله آن پیش بینی زمان مرگ می باشد.

برای محاسبه زمان و سن مرگ ابتدا باید تاریخ تولد خود را با تاریخ و ماه و سال تولد به میلادی وارد نمود. پس از آن کاربر بایستی به تمامی سوالاتی مربوط به نحوه زندگی و سابقه خود پاسخ دهد. محاسبه زمان و سن مرگ تقریبی است و با فرض مرگ طبیعی می باشد. به هر حال مرگ و تاریخ مرگ و یا آنالیز تاریخ مرگ موضوعی است که همواره بشر به دنبال پاسخگویی به آنها بوده است.

بخوانید  علت خستگی و کوفتگی بدن و خواب آلودگی در طول روز چیست ؟

تاریخ و سن مرگ من

تعیین تاریخ و سن مرگ شاید دلهره آور باشد و افراد از دانستن سن و تاریخ و زمان دقیق مرگ خود شاید واهمه داشته باشد؛ اما این موضوع چیزی نیست که بشر به سادگی از آن عبور کند. دانشمندان با تکیه بر اصل نحوه و کیفیت زندگی طول عمر افراد را بلند یا کوتاه می دانند. عامل های بسیاری برای تخمین تقریبی طول عمر وجود دارد. حتی زندگی کردن در کدام ناحیه و منطقه از دنیا و یا کشور بر طول عمر تاثیر گذار است.

آنچه مسلم است برای تعیین زمان تقریبی مرگ افراد با عدم توجه به عوامل هایی مانند جنگ، بلایای طبیعی، بیماری های همه گیر مانند کرونا و … دانشمندان چند فاکتور مهم را در نظر گرفته اند. کیفیت خورد و خوراک، ورزش کردن، مسواک زدن، متوسط طول عمر اجداد شما و … از پارامتر های مختلف برای تعیین و محاسبه زمان و سن مرگ می باشد. شاید در آینده ای نزدیک زمان مرگ سلول های حیاتی بشر به صورت دقیق محاسبه شود؛ اما لازم است برخی از فاکتور های مهم در تعیین و محاسبه زمان و سن مرگ مورد آنالیز قرار بگیرند.

بخوانید  برای زخم دهان و گلو چی خوبه ؟ درمان زخم گلو و دهان با 4 معجون خانگی

آنالیز تاریخ مرگ

در سایت محاسبه زمان و سن مرگ سوالاتی از کاربر پرسیده خواهد شد. تاریخ تولد و سکونت در کدام قاره تا مصرف سیگار دخانیات و الکل از جمله سوالاتی است که دانشمندان و محققان آن را در تعیین و محاسبه زمان و سن مرگ ذکر کرده اند. پاسخگویی به این سوالات در تعیین سن و تاریخ مرگ مهم است. همه دانشمندان و افراد عادی دنیا به این باور رسیده اند که مصرف دخانیات باعث کاهش کیفیت و کمیت زندگی هر فردی خواهد شد. یا مصرف سبزیجات و میوه و غذا های سالم باعث بهبود سلول های پوستی و بافتی بدن می شود و فرد پیری سلول های خود را به تاخیر خواهد انداخت. مسواک زدن شاید نمادی از رعایت بهداشت فردی است. با پرسیدن این سوال محققان اهمیت بهداشت فردی و به تاخیر انداختن خرابی دندان ها را در محاسبه زمان و سن مرگ مهم دانسته اند.

قطعا افرادی که بهداشت خود را جدی بگیرد به سلامت خود نیز اهمیت قائل است. به هر حال آنچه که روشن است گاهی افراد سالم و با تغذیه و ورزش سالم بر اثر حادثه تصادف یا بلای طبیعی یا انسانی جان خود را در ابتدای جوانی از دست خواهد داد؛ اما این موضوع باعث نشده است که محققان برنامه ای را برای تخمین زمان مرگ طراحی نکنند. زمان مرگ تقریبی سلول های حیاتی انسان با توجه به پاسخ سوالات امکان پذیر شده است.

بخوانید  ارتودنسی با روش دیمون

 

برنامه تخمین زمان مرگ من

مرگ انسان موضوعی است که در همه ادیان الهی به اخص دین مبین اسلام به آن اشاره کرده است. نظریه های مختلفی نیز در خصوص مرگ وجود دارد. مسلم است که همه آدم های دنیا یک روزی می میرند و جای خود را به آدم های جدید می دهند. برخی از انسان ها برایشان جالب است که رمان مرگ آنها تخمین داده شود. برخی دیگر نیز برایشان رعب آور و برخی برایشان جالب نخواهد بود. به هر حال برنامه ای که در این سایت dandanland.com قرار داده شده است به عنوان برترین برنامه تخمین زمان مرگ یا محاسبه زمان و سن مرگ می باشد. اساس این برنامه بر پایه سوالاتی در خصوص سبک زندگی و سابقه افراد در سلامتی و تغذیه و نحوه زندگی آنها می باشد. این سوالات به شرح ذیل است.

تست آنالیز سن مرگ

 

سوال پاسخ
جنسیت خود را مشخص کنید زن مرد
در صورت داشتن اعتیاد از سرنگ مشترک استفاده می کنید؟ بله خیر
آیا بیماری خاصی دارید؟ بله خیر
آیا روزانه یک عدد مولتی ویتامین مصرف می کنید؟ بله خیر
آیا در معرض آلودگی هستید؟ بله خیر
آیا فرد دیابتی در خانواده دارید؟ بله خیر
از دوچرخه بیشتر استفاده می کنید یا وسیله های موتوری؟ موتوری دوچرخه
محاسبه مرگ
سوالات چند گزینه ای:

 

بخوانید  اگر فتق عمل نشود چه می‌شود؟

 

سوال پاسخ
آیا دخانیات مصرف می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
آیا الکل مصرف می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
آیا رابطه جنسی پر خطر با افراد مختلف داشته و دارید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
معمولا چند وقت یک بار دندان های خود را مسواک می زنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
چقدر در مقابل تابش نور آفتاب قرار می گیرید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
چقدر ورزش می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
چقدر از گوشت قرمز و مرغ استفاده می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
آیا دخانیات مصرف می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
چقدر از خامه و کره استفاده می کنید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
چقدر از وعده های غذایی شما از میوه و سبزیجات تشکیل شده است؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
میزان مصرف قهوه شما چقدر است؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
آیا روزانه یک عدد آسپرین استفاده می کنید؟ زیر ۴۰ سال دارم استفاده نمیکنم گاهی اوقات اغلب به طور منظم استفاده میکنم
چقدر در معرض فشار روانی هستید؟ هرگز به ندرت گاهی اوقات اغلب همیشه
عمر پدر بزرگ و مادر بزرگ شما چقدر بوده است؟ زیر ۶۰ ۶۰ تا ۶۵ ۶۵ تا ۷۰ ۷۰ تا ۸۰ بالای ۸۰
بخوانید  علت و دلایل بزرگ شدن پروستات در جوانی چیست ؟

 

چگونه زمان مرگمان را بفهمیم

تعیین و محاسبه زمان و سن مرگ در این تست به صورت تقریبی است؛ اما با نگاهی به کیفیت زندگی خود متوجه خواهیم شد که زمان مرگ ما حدودا با مرگ طبیعی چه زمانی است. سایت dandanland.com برای افزایش طول عمر و بهبود کیفیت زندگی با توجه به سوالات این تست، راهکارهایی را ارائه داده است؛ که سالیان سال دانشمندان و پزشکان آن را به افراد توصیه می کنند. خودداری از مصرف دخانیات و الکل، ورزش مداوم، کمتر کردن غذاهای گوشتی و چرب و افزایش غذاهای سالم مانند سبزیجات و میوه ها، رعایت بهداشت فردی از جمله حفظ سلامت دندان ها، نرمال کردن وزن خود، دور شدن از استرس و … توصیه های پزشکان در افزایش طول عمر می باشد.

لینک کوتاه : https://dandanland.com/?p=1093
رپورتاژ ادز

برچسب ها

ثبت دیدگاه

مجموع دیدگاهها : 1در انتظار بررسی : 0انتشار یافته : 1
  1. آواتار تینا ولی زاده

    من چرا اینهمه زود می میرم

قوانین ارسال دیدگاه
  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط تیم مدیریت در وب منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط باشد منتشر نخواهد شد.

نظرات در مورد مطلب "محاسبه زمان و سن دقیق مرگ / زمان مرگ من کی هست ؟"
برچسب ها