» زیبایی و پزشکی » ۵ مرحله مهم کاشت ابرو در تهران که باید بدانید
ابرو
زیبایی و پزشکی

۵ مرحله مهم کاشت ابرو در تهران که باید بدانید

فروردین 10, 1403 180700

5 مرحله مهم کاشت ابرو در تهران که باید بدانید

احتمالا شما هم با هدف کاشت ابرو در تهران، به کلینیک های زیبایی مراجعه کرده اید؛ ولی هیچ اطلاعاتی در مورد اینکه کاشت ابرو چگونه انجام می شود و چه مراحلی برای انجام آن مورد نیازند، ندارید. کاشت ابرو در تهران با هدف زیبایی ابروها و ایجاد تقارن در آن ها انجام می شود.

افرادی که ابروهای نازکی دارند، می توانند از این خدمات استفاده کنند و ابروهای پرپشت و جذابی داشته باشند. اگر شما هم متقاضی دریافت خدمات کاشت ابرو هستید، با ما همراه باشید تا شما را با ۵ مرحله مهم برای کاشتن ابرو به صورت طبیعی آشنا کنیم.

کاندیدای مناسب برای کاشت ابرو در تهران

قبل از اینکه بخواهیم در مورد مراحل کاشت ابرو در تهرانو اقداماتی که باید برای آن ها انجام دهید صحبت کنیم، اجازه دهید تا یک موضوع را برای شما روشن کنیم و آن هم این است که همه افراد مجاز به دریافت خدمات کاشت ابرو نیستند. تنها افرادی می توانند از این خدمات استفاده کنند که پس از کاشت با نتیجه خوبی مواجه شوند.

بخوانید  چند مدت بعد از عمل بینی میتوان فین کرد؟

کاشت ابرو در تهران هم برای آقایان و هم برای خانم ها قابل انجام است. افرادی که به هر دلیلی از فرم ابروهای خودشان رضایت ندارند، باید به بهترین کلینیک کاشت ابرو مراجعه کنند تا بررسی های لازم روی ابروهای آن ها انجام شود.

در صورتی که امکان کاشت ابرو برای این افراد وجود داشت، می توانند با خیالی راحت مراحل کاشت ابرو را انجام دهند. از جمله افرادی که مجاز به دریافت خدمات کاشت ابرو می باشند و بهترین نتیجه را از آن می بینند، عبارتند از:

 • افرادی که به دلیل مشکلات ارثی با مشکل ریزش موی ابرو مواجه شده اند.
 • افرادی که به دلیل بیماری های روحی و روانی، ریزش موی سکه ای را در ابروهای خودشان تجربه کرده اند.
 • افرادی که به دلیل تاتو کردن از فرم ابروهای خودشان رضایت ندارند و می خواهند ابروهای طبیعی تر داشته باشند.
 • افرادی که به دلیل تغییر فرم ابروها، از فرم ابروهای خودشان رضایت ندارند.
 • افرادی که به دلیل تصادف و یا مشکلات خاص با شکستگی ابرو مواجه شده اند.

5 مرحله مهم کاشت ابرو در تهران که باید بدانید

مراحل کاشت ابرو

کاشت ابرو در تهران در کلینیک های تخصصی و بر اساس نظر پزشک و بیمار انجام می شود. به عنوان فردی که متقاضی دریافت خدمات در این زمینه هستید، باید بدانید که می بایست چه مراحلی را طی کنید تا در نهایت به نتیجه ای که می خواهید برسید. مراحل کاشت ابرو را می توان به چند دسته مختلف زیر تقسیم بندی کرد که هر کدام باید به صورت تخصصی انجام شوند.

 1. انتخاب بهترین کلینیک و پزشک برای کاشت ابرو

اولین قدمی که برای کاشت ابرو در استان تهران باید انجام دهید، انتخاب کلینیک کاشت ابرو و پزشک معتبر است. متاسفانه بسیاری از افراد برای اینکه هزینه های خودشان را کاهش دهند، خدمات کاشت را از مراکز غیر معتبر دریافت می کنند. این موضوع می تواند عوارض زیادی را به همراه داشته باشد که مهم ترین آن عفونت است. پس تلاش کنید که در مورد کلینیک و پزشکی که برای این کار انتخاب می کنید، تحقیقات کافی انجام دهید.

 1. طراحی ابرو بر اساس نظر مشتری

هدف از کاشت ابرو این است که فرم ابرو به شکل دلخواه مشتری تبدیل شود. بسیاری از مشتریان می دانند که دقیقا چه فرمی از ابرو را نیاز دارند و می توانند آن را به پزشک نیز نشان دهند. حال این فرم از ابرو می تواند از طریق عکس به پزشک نشان داده شود، یا اینکه فرد متقاضی فرم مورد نظر خودش را روی یک کاغذ ترسیم کند. در این صورت پزشک متوجه می شود که فرد که به چه نوع فرم ابرویی نیاز دارد و برای این کار نیز باید چه مقدار گرافت استخراج کرد.

 1. شناسایی بهترین بانک مو برای کاشت

سومین مرحله برای کاشت ابرو در تهران، شناسایی بهترین بانک مو برای کاشت است. این موضوع تاثیر بسیار زیادی روی زیبایی ابروها دارد و توصیه می شود که حتما به صورت تخصصی انجام شود. معمولا برای ابروهای مردانه از موهای پشت گردن استفاده می شود که هم ضخیم هستند و هم به صورت چندتایی می باشند.

بخوانید  راهکارهایی برای درمان افتادگی ابرو که شاید خبر نداشته باشید

اما اگر فرم ابروها زنانه باشد، می توان از موهای پست گوش و یا پایین گردن نیز استفاده کرد. در واقع برای ابروهای نازک، از موهای ظریف تر و کوتاه تر با واحدهای فولیکولی تک تار استفاده می شود.

 1. برداشت گرافت ها از محل مورد نظر

چهارمین مرحله برای کاشت ابرو خانم ها و آقایان، برداشت گرافت ها است. این مرحله می تواند با روش های مختلفی انجام شود. همانطور که برای کاشت موها از روش های مختلفی برای برداشت فولیکول های مو استفاده می گردد، در کاشت ابرو نیز می توان از این روش ها استفاده کرد. با برداشت گرافت یک ناحیه از پوست کمی متورم و قرمز می شود که به دلیل کوچک بودن، خیلی زود ترمیم شده و جای نگرانی وجود ندارد.

 1. کاشت گرافت های برداشت شده

آخرین مرحله برای کاشت ابرو در شهر تهران، کاشت گرافت های برداشت شده است. این گرافت ها توسط تیم متخصص زیر میکروسکوپ بررسی می شوند تا از لحاظ کیفیت، خیال جراح برای کاشت آن ها راحت باشد. به دلیل اینکه ممکن است فرد متقاضی کمی در حین کاشت درد احساس کند، از بی حسی موضعی برای او استفاد می شود.

بخوانید  انحراف بینی چیست ؟ علت , تشخیص , عوارض و جراحی

پس از بی حس کردن ناحیه ابرو، مراحل کاشت گرافت ها انجام می شود. گرافت ها باید در یک جهت مشخص کاشته شوند تا نتیجه نهایی کاشت ابرو دقیقا مشابه با همان چیزی باشد که بیمار مد نظر داشته است. مراحل کاشت گرافت در زمان کوتاهی انجام می شود و جای نگرانی برای نتیجه آن وجود ندارد.

5 مرحله مهم کاشت ابرو در تهران که باید بدانید

بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران

اگر متقاضی کاشت و طراحی ابرو در تهران هستید و می خواهید از عوارض ناشی از انجام این کار توسط افراد غیر متخصص خودداری کنید، کافیست که به بهترین کلینیک کاشت ابرو در تهران مراجعه نمایید. رعایت بهداشت، در نظر گرفتن نکات ایمنی، مشورت گرفتن از پزشک متخصص و … از جمله خصوصیات یک کلینیک خوب برای کاشت ابرو هستند.

کلینیک زیبایی آی گل، یکی از بهترین کلینیک های زیبایی است که خدمات کاشت ابرو را به صورت تخصصی و بدون عارضه به شما ارائه می کند.

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

 • ×