» ویژه خبری » اقتصاد » کولر گازی گری مدل آی سیو I save:
I saveکولر گازی گری مدل آی سیو
اقتصاد

کولر گازی گری مدل آی سیو I save:

اسفند 24, 1402 10165

کولر گازی گری مدل آی سیو از بهترین مدل های موجود در بازار به واسطه داشتن بورد دی سی اینورتر می باشد .

چند ویژگی مدل آی سیو را بررسی می کنیم :

اینورتر :

این بورد موجب می شود که اسپلیت با کمترین ولتاژ شروع بکار کند و همین استارت با ولتاژ پایین و شروع نرم کمپرسور فشار کمی که در ولتاژ پایین وجود دارد را وارد می کند و در نتیجه نگران صدمه به دیگر قطعات داخل کولر گازی نیستیم و کمپرسور به آرامی سرمایش مورد نیاز را تامین می کند و در تمام طول مدت با کارکرد مدام کمپرسور با آمپر پایین بدون خاموش شدن های مکرر همیشه سرمایش را در اتاق داریم .

نمایشگر دیجیتالی مخفی :

با روشن شدن کولر گازی گری اینورتر مدل آی سیو صفحه نمایشگر دیجیتالی از زیر فلاپ روشن می شود و این صفحه نمایش مخفی جلوه ویژه ای به پنل داده و ظاهر قشنگی نیز دارد و می توان از روی نمایشگر دیجیتالی میزان سرعت باد و میزان درجه حرارت و حالت مورد نیاز را تنظیم کرد و این موجب کارکردن راحت تر با کولر گازی می شود.

بخوانید  خرید نقره با فروشگاه اینترنتی جواهر سپید

فیلتراسیون :

کولر گازی گری مدل اینورتر آی سیو با داشتن فیلتراسیون قوی در تمام حالت های کارکرد اسپلیت گرد و غبار موجود در محیط را می گیرد و محیطی با هوای سالم و تازه را در اختیار کاربر قرار می دهد و برای افراد سالمند و کسانی که ناراحتی قلبی و آسم دارند می توانند به راحتی در این محیط به امور روزمره خود برسند .

I saveکولر گازی گری هوشمند در مدل

  : I saveکولر گازی گری هوشمند در مدل

در صورت قطع برق و با وصل مجدد کولر گازی گری مدل آی سیو با همان تنظیمات اولیه شروع بکار می کند و نیازی نیست دوباره تنظیمات مورد نیاز را اعمال کنیم مگر در صورت نیاز که خواهان سرمایش یا گرمایش بیشتری باشیم اجبارا” تنظیمات را عوض کنیم .

گاز ۴۱۰ :

گاز موجود در گری مدل آی سیو ۴۱۰ می باشد که بسیار سبک می باشد و در صورت آزاد شدن مخرب محیط زیست نمی باشد و هیچ گونه ضرری برای محیط ندارد و استاندارد های لازم جهانی را دارد و همچنین در چرخه تولید سرمایش زمان کمتری نیاز دارد .

  : wi fi  وI save

افرادی هستند که دوست دارند قبل از رسیدن به محیط کار یا منزل سرمایش و گرمایش مورد نیاز را تامین کنند بهمین خاطر نیاز می باشد که از طریق وای فای کولر گازی را تنظیم کرد و خوشبختانه کولر گازی گری مدل آی سیو این قابلیت را دارد و شما تنها با نصب اپلیکیشن مورد نیاز روی گوشی هوشمند خود می توان از این قابلیت بهره ببرید .

بخوانید  بیوگرافی دقیق و کامل رسول دانیال زاده + معرفی حوزه کاری وی

بورد دی سی اینورتر اثرات زیادی روی کولر گازی گری اینورتر مدل آی سیو دارد که موارد مهم را برای شما بیان می کنیم :

۱- با وجود بورد دی سی اینورتر بطور مداوم سرمایش و گرمایش مورد نیاز را در اتاق داریم.

۲- بعلت شروع نرم و ولتاژ پایین مورد نیاز می توان همزمان چند کولر گازی را با هم روشن کرد .

۳- تاثیری زیادی رو شبکه منظم توزیع برق ندارد و مانع از اتلاف انرژی می شود.

۴- تنظیم سرعت کمپرسور بسته به دمای مورد نیاز

۵- بورد دی سی اینورتر مانع از روشن و خاموش شدن اضافی کمپرسور می شود و درنتیجه صدای اضافی را از اسپلیت آی سیو مشاهده نمی کنیم و کاملا” سایلنت می باشد .

گارانتی

گارانتی :

خانه سفید کولر گازی گری را با خدمات پس از فروش معتبر شرکتی در اختیار خریداران قرار می دهد که بتوانند در صورت نیاز از آن بهره ببرند و در صورت خرابی دستگاه نگران نباشند .

خرید اینترنتی :

تنها کافی است گوشی را بردارید و با کارشناس فروش تماس بگیرید و نیازی نیست کل مبلغ را واریز نمایید فقط یک بیعانه مختصری جهت اطمینان فروشگاه از خرید شما و مابقی را هنگام دریافت کولر گازی و در صورت سالم بودن پرداخت می کنید .

بخوانید  فوم بتن چیست؟

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×