» اخبار » پیاده سازی سرور جدید سامانه جدید مالیاتی برای شرکت های کوچک و متوسط
نصب اپدیت ماژول
اخبار

پیاده سازی سرور جدید سامانه جدید مالیاتی برای شرکت های کوچک و متوسط

اردیبهشت 24, 1403 170709

نحوه ثبت نام در سرور سامانه مودیان مالیاتی

از سال ۱۴۰۲ تمام شرکت های بازرگانی و کوچک و بزرگ که دارای کد اقتصادی هستند باید درسامانه جدید مالیاتی دارایی ثبت نام بکنند تا دیگر از این طریق فاکتور های خود را صادر و مقدار فروش روزانه خود زا از اینطریق به اداره مالیات اعلام کنند یعنی تمام خرید و فروش ها تمام حسا کتاب ها بصورت انلاین میباشد و هیچ راه در رویی نیست شما باید وارد اکانت خود رد این سسیستم بشوید و فاکتور های روزانه خود را در این سیستم وارد کنید. تمام این موارد و پیاده سازی های برای جلوگیری از فرارهای مالیاتی در کشور می باشد .در سال‌های گذشته  با ایجاد زیر ساخت‌های مناسب و شناسایی مودیان مالیاتی جدید سعی بر جلوگیری از فرار مالیاتی و افزایش مالیات اخذ شده، داشته است. یکی از قوانین ایجاد شده در سال‌های اخیر، ایجاد قوانین سامانه مودیان مالیاتی است.

سیستم سامانه مودیان چیست؟

برای آشنایی  در این نوشته توضیحاتی در خصوص قوانین سامانه مودیان مالیاتی، اصطلاحات پرکاربرد قانون سامانه مودیان مالیاتی،بیان شده هست که می توانید با مطالعه این موارد در مورد هر کدام از اینو قوانین جدید اطلاعاتی را کسب کنید. در رابطه با عدم ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی و اشخاص معاف از ثبت نام در سامانه مودیان مالیاتی موارد بسیار مهمی هست که باید بدانید.

بخوانید  قیمت فروش کلیه انسان در ایران سال 1402 روایتی تکان دهنده

همچنین در مورد خرید سرور hp برای شرکت هایی که هنوز موفق به پیاده سازی این سامانه نشده اند توضیحات تکمیل تری بیان شده هست و اگر نیازمند خرید سرور برای نرم افزار حسابداری خود هستید لینک های مناسبی برای مطالعه شما در نظر گرفته شده هست و می توانید با وارد شدن به این لینک ها در مورد سرور های و سرور حسابداری و راهنمای خرید سرور حسابداری یا راهنمای انتخاب مشخصات مناسب سرور های حسابداری اطلاعات تکمیل تری را کسب کنید.

یک مورد بسیار مهم ای هست که در سامانه جدید مالیاتی تمام فاکتور هایی که صادر می شود دارای هویت و اطلاعات هستند و نمی توانید همینطوری فاکتور ی را در ست کنید و یا کشف کنید فاکتور های جدید باید بصورت کامل در سامانه ثبت شود و دارای کد های واحد پیگیری برای جلوگیری از فرارهای مالیاتی میباشد .

نرم افزار سامانه جددی مالیاتی

در تمام سیستم های حسابداری معمولی که شما دارید و اگر شرکت داخلی شما با سرور حسابداری در حال فعالیت هست تمام نرم افزار های حسابداری نسخه جدید در اپدیت های خود ازائه داده اند که دارای ماژول سامانه جامع مالیاتی میباشد که می توانید این مورد را از شرکت فروش نرم ازار حسابداری خود درخواست کنید تا در سرور حسابداری شما نیز نصب و بروز رسانی گردد.

بخوانید  تاثیرات اخبار منفی بر فکر و ذهن انسان/ تا می‌توانید اخبار خوب را پیگیری کنید

نصب اپدیت ماژول سامانه جدید مودیان مالیانی بر روی سرور hp

مشکل اصلی در بسیاری از شرکت ها عدم داشتن سرور حسابداری می باشد که بسیار ی از کاسبان به عات قیمت بالای سرور های موجود در بازار قدرت خرید سخت افزار سرور را ندارند و بنابر این بیشتر تمایل دارند که حساب کتاب های خود را بصورت دستی انجام بدهند در اینصورت سیستم سرور و مالیاتی این دوستان چگونه خواهد بود ؟

درمورد این دوستان که سرور سخت افزار دارایی ندارند و قدرت خرید ندارند با شرکت های واسطه ای که دارایی معین کرده با ید همکاری کنند و اکسل فایل های فروش خود را برای بارگزاری باید در اختیار این شرکت ها بگزارند که در گذرزمان هزینه های بیسیار بالایی خواهد داشت .سرور استوک

پیشنهاد خرید سرور استوک hp  برای شرکت های کوچک

یکی از پیشنهاد های که ما می توانیم بکنیم برای شرکت های که قدرت خرید سرور های نیو و بالا رو ندارند خرید سرور استوک میباشد که سرور اچ پی دارای سرور های دست دوم و کاکرده در بازار هست که قیمت خیلی خیلی پایین تر ی نسبت به سرور های نیو دارد و این شرکت ها می توانند این سرور های استوک را با کمترین هزینه خریداری بکنند و در شرکت خود استفاد کنند بسیاری از کارهای دوستان ارزان تر می شود و در هزینه های خود صرفجویی بسیار بالا یی خواهند داشت .

بخوانید  معرفی منسوجات بیمارستانی پارس

می توانند سرور استوک hp را با کمترین هزینه و گارانتی های مدت دار خریداری کرده و در شرکت داخلی خود استفاده بکنند.خرید سرور استوک

به این نوشته امتیاز بدهید!

آواتار واحد نویسندگی دندان لند

واحد نویسندگی دندان لند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

  • ×